Vyhledat

Lokalita:
Cenový rozsah:
neuvedeno ~ 100 000 000 Kč
Rozšířené
Název projektu
Nabídka
Nemovitost
Příslušenství
Dispozice

Rezidence Green House nabídka jednotek v developerských projektech a novostavbách

Tento projekt již NENÍ AKTIVNÍ, developer ukončil svou inzerci na našich stránkách.
Můžete využít tlačítko “Kontaktovat developera” vpravo a požádat o informace k dalším projektům developera nebo se podívejte na další pobodné projekty v naší nabídce (níže).

Hledáte nový byt či dům? Vyberte si z naší nabídky novostaveb a developerských projektů. U nás najdete širokou nabídku nového bydlení z různých lokalit v celé České republiky.

Projekt zkušených italských developerů, původních akcionářů ICKM, autorů projektů Podvinný mlýn a Podbaba. Rezidence Green House je zrealizována v Praze 9 – Libni, nedaleko nákupního centra Galerie Harfa a 250 m od metra B Českomoravská. Prodej posledních bytů k nastěhování. Charakteristika projektu: malý projekt s po... více textu
Projekt zkušených italských developerů, původních akcionářů ICKM, autorů projektů Podvinný mlýn a Podbaba. Rezidence Green House je zrealizována v Praze 9 – Libni, nedaleko nákupního centra Galerie Harfa a 250 m od metra B Českomoravská. Prodej posledních bytů k nastěhování. Charakteristika projektu: malý projekt s pouhými 42 byty a 3 nebytovými prostory, solární elektrárna na střeše. Výhodou, že dům je nenápadný zvenčí, ale přitom velmi příjemně řešený ve vnitrobloku, důraz na odlehčení, komfort a velmi vysoký standard. méně textu

Máte o projekt zájem? Kontaktujte nás:

Vaše jméno*
Váš e-mail*
Váš telefon*
Vaše zpráva*

Kliknutím na tlačítko „Odeslat“ dávám společnosti Pricetown, s.r.o. souhlas s předáním vyplněných osobních údajů společnosti GESIM GROUP s.r.o. za účelem poskytnutí bližších informací o developerském projektu.

* všechny položky jsou povinné
Vaše zpráva byla odeslána developerovi.


Developerské projekty a novostavby v okolí
Informace