Vyhledat

Lokalita:
Cenový rozsah:
neuvedeno ~ 100 000 000 Kč
Rozšířené
Název projektu
Nabídka
Nemovitost
Příslušenství
Dispozice

U Klánovického lesa nabídka jednotek v developerských projektech a novostavbách

Tento projekt již NENÍ AKTIVNÍ, developer ukončil svou inzerci na našich stránkách.
Můžete využít tlačítko “Kontaktovat developera” vpravo a požádat o informace k dalším projektům developera nebo se podívejte na další pobodné projekty v naší nabídce (níže).

Hledáte nový byt či dům? Vyberte si z naší nabídky novostaveb a developerských projektů. U nás najdete širokou nabídku nového bydlení z různých lokalit v celé České republiky.

Nízkoenergetické řadové rodinné domy a dvojdomy v projektu Zelené Úvaly poskytnou kvalitní bydlení, dostatečné prostory a variabilitu uspořádání, takže vyhoví malým i velkým rodinám s různými nároky. Projekt Zelené Úvaly se skládá ze čtyř sekcí rodinných domů a páté sekce zasíťovaných parcel.
Nízkoenergetické řadové rodinné domy a dvojdomy v projektu Zelené Úvaly poskytnou kvalitní bydlení, dostatečné prostory a variabilitu uspořádání, takže vyhoví malým i velkým rodinám s různými nároky. Projekt Zelené Úvaly se skládá ze čtyř sekcí rodinných domů a páté sekce zasíťovaných parcel. méně textu

Máte o projekt zájem? Kontaktujte nás:

Vaše jméno*
Váš e-mail*
Váš telefon*
Vaše zpráva*

Kliknutím na tlačítko „Odeslat“ dávám společnosti Pricetown, s.r.o. souhlas s předáním vyplněných osobních údajů společnosti Kadlec, developer za účelem poskytnutí bližších informací o developerském projektu.

* všechny položky jsou povinné
Vaše zpráva byla odeslána developerovi.


Developerské projekty a novostavby v okolí
Informace