Vyhledat

Lokalita:
Cenový rozsah:
neuvedeno ~ 100 000 000 Kč
Rozšířené
Název projektu
Nabídka
Nemovitost
Příslušenství
Dispozice

Rezidence Drahobejlova nabídka jednotek v developerských projektech a novostavbách

Tento projekt již NENÍ AKTIVNÍ, developer ukončil svou inzerci na našich stránkách.
Můžete využít tlačítko “Kontaktovat developera” vpravo a požádat o informace k dalším projektům developera nebo se podívejte na další pobodné projekty v naší nabídce (níže).

Hledáte nový byt či dům? Vyberte si z naší nabídky novostaveb a developerských projektů. U nás najdete širokou nabídku nového bydlení z různých lokalit v celé České republiky.

Rezidenční projekt DRAHOBEJLOVA v pražské Libni, vyrostl ve stejnojmenné ulici v klidnější klasické blokové zástavbě a je určen příznivcům městského designového bydlení.

Zajímavá městská architektura s důrazem na design
Za projektem stojí ABM architekti, kteří společně s developerem Palmer Capital nabízí v Rezide... více textu
Rezidenční projekt DRAHOBEJLOVA v pražské Libni, vyrostl ve stejnojmenné ulici v klidnější klasické blokové zástavbě a je určen příznivcům městského designového bydlení.

Zajímavá městská architektura s důrazem na design
Za projektem stojí ABM architekti, kteří společně s developerem Palmer Capital nabízí v Rezidenci Drahobejlova architektonicky zajímavě řešený koncept bydlení, typický především vystupujícími arkýři. Tato hmota je usazena na podnož obchodního parteru, ukončena římsou a ustupujícími podlažími. Toto klasické trojdělení je základem pro lehkou nepodbízivou eleganci budovy, podtrženou velkorysým rozsahem prosklených ploch. Dvůr je oživen pavilonem mezonetových bytů a ozeleněným zastřešením dvorního parkingu

Od garsonek po luxusní mezonety
Rezidence Drahobejlova obsahuje celkem 86 bytových jednotek - od 1+kk 39,3 m2 až po střešní mezonetové byty s prostornými terasami až 184,4 m2. Byty jsou orientovány jak do ulice, tak klidného vnitrobloku a každý má k dispozici lodžii nebo terasu. Třípokojové byty jsou orientovány na obě strany. Kromě luxusních mezonetů 4 + kk v pavilonu jsou další mezonety s terasami a širokým výhledem do okolí zřízeny v ustupující nástavbě v 8. a 9. NP.
Ceny se pohybují v závislosti na poloze bytu v domě v rozmezí od 2 225 100 Kč do 6 900 000 Kč vč. DPH. Cena bytu je konečná, a pokud je k bytu přiřazeno parkovací stání, je zahrnuto i v jeho ceně.

Perspektivní lokalita
Rezidence DRAHOBEJLOVA je zasazena do klidnější oblasti Libně, na nároží Drahobejlovy ulice a ulice U Svobodárny. Dostupnost centra je zhruba 15 minut. V docházkové vzdálenosti se nalézají zastávky tramvají, metro trasa B stanice Českomoravská a nedaleko je autobusové a vlakové nádraží. Devizou této lokality je i velmi dobrá občanská vybavenost - poblíž se nachází například Nemocnice s poliklinikou ve Vysočanech, Městský úřad Prahy 9, pošta, nákupní centra Galerie Harfa, Galerie Fenix i menší uliční obchůdky a restaurace. V okolí je několik mateřských a základních škol: MŠ Kovářská, ZŠ Na Balabence a ZŠ Špitálská. Rezidenti ocení blízkost krásného rozlehlého parku Podviní a relaxační procházky podél Rokytky.

Projekt je dokončen, poslední byty ihned k nastěhování.

Rezidence Drahobejlova – designové bydlení za rozumné ceny. méně textu

Máte o projekt zájem? Kontaktujte nás:

Vaše jméno*
Váš e-mail*
Váš telefon*
Vaše zpráva*

Kliknutím na tlačítko „Odeslat“ dávám společnosti Pricetown, s.r.o. souhlas s předáním vyplněných osobních údajů společnosti Arcona Capital Czech Republic s.r.o. za účelem poskytnutí bližších informací o developerském projektu.

* všechny položky jsou povinné
Vaše zpráva byla odeslána developerovi.


Developerské projekty a novostavby v okolí
Informace