Vyhledat

Lokalita:
Cenový rozsah:
neuvedeno ~ 100 000 000 Kč
Rozšířené
Název projektu
Nabídka
Nemovitost
Příslušenství
Dispozice

Luxembourg SKY nabídka jednotek v developerských projektech a novostavbách

Tento projekt již NENÍ AKTIVNÍ, developer ukončil svou inzerci na našich stránkách.
Můžete využít tlačítko “Kontaktovat developera” vpravo a požádat o informace k dalším projektům developera nebo se podívejte na další pobodné projekty v naší nabídce (níže).

Hledáte nový byt či dům? Vyberte si z naší nabídky novostaveb a developerských projektů. U nás najdete širokou nabídku nového bydlení z různých lokalit v celé České republiky.

Nová nástavba na kompletně zrekonstruovaných bytových domech z 30-tých let, 18 nových nevšedních bytů s ateliérovými okny a terasami.

Vyvýšená poloha s výjimečnými panoramatickými výhledy na celou Prahu, moderní a účelně navržené dispozice a jejich možné varianty, osobní klientský přístup, pomoc architekta s návrhem... více textu
Nová nástavba na kompletně zrekonstruovaných bytových domech z 30-tých let, 18 nových nevšedních bytů s ateliérovými okny a terasami.

Vyvýšená poloha s výjimečnými panoramatickými výhledy na celou Prahu, moderní a účelně navržené dispozice a jejich možné varianty, osobní klientský přístup, pomoc architekta s návrhem nábytku a zařízení bytu.

Návrh všech parametrů bytů na základě přání klienta, nadstandardní vybavení včetně přípravy pro klimatizaci.

Poloha na pomezí Vinohrad a Žižkova v blízkosti stanic metra Flora a Jiřího z Poděbrad. méně textu

Máte o projekt zájem? Kontaktujte nás:

Vaše jméno*
Váš e-mail*
Váš telefon*
Vaše zpráva*

Kliknutím na tlačítko „Odeslat“ dávám společnosti Pricetown, s.r.o. souhlas s předáním vyplněných osobních údajů společnosti CC Real - Lucemburská s.r.o. za účelem poskytnutí bližších informací o developerském projektu.

* všechny položky jsou povinné
Vaše zpráva byla odeslána developerovi.


Developerské projekty a novostavby v okolí
Informace