Vyhledat

Lokalita:
Cenový rozsah:
neuvedeno ~ 100 000 000 Kč
Rozšířené
Název projektu
Nabídka
Nemovitost
Příslušenství
Dispozice

Residence Výhledová nabídka jednotek v developerských projektech a novostavbách

Tento projekt již NENÍ AKTIVNÍ, developer ukončil svou inzerci na našich stránkách.
Můžete využít tlačítko “Kontaktovat developera” vpravo a požádat o informace k dalším projektům developera nebo se podívejte na další pobodné projekty v naší nabídce (níže).

Hledáte nový byt či dům? Vyberte si z naší nabídky novostaveb a developerských projektů. U nás najdete širokou nabídku nového bydlení z různých lokalit v celé České republiky.

Residence Výhledová, to je unikátní developerský projekt společnosti CTR group. Prémiová lokalita, neopakovatelný výhled na údolí Vltavy a pražské panorama. Sauna, whirpool a terasa se zimní zahradou jsou standardem každého bytu.

Tento naprosto výjimečný rezidenční projekt je situován v prémiové lokalitě Prahy 5, v ... více textu
Residence Výhledová, to je unikátní developerský projekt společnosti CTR group. Prémiová lokalita, neopakovatelný výhled na údolí Vltavy a pražské panorama. Sauna, whirpool a terasa se zimní zahradou jsou standardem každého bytu.

Tento naprosto výjimečný rezidenční projekt je situován v prémiové lokalitě Prahy 5, v ulici Výhledová, na svažitém pozemku, který umožňuje jedinečný výhled ze všech bytů na údolí Vltavy, Vyšehrad a celé pražské panorama.

Residence Výhledová je tvořena třemi terasovými viladomy s moderní a funkční architekturou. V každém z nich se nachází pouze 5 bytů, čímž bude zajištěno naprosté soukromí a ničím nerušený klid budoucích rezidentů. Klidná lokalita, jedinečný výhled a špičkové technologie v dokonale promyšlených interiérech - to vše staví tento projekt na absolutní vrchol v oblasti rezidenčního bydlení v Praze.

Standardem každého bytu je systém inteligentní domácnosti Smart Home, díky němuž můžete snadno ovládat nejrůznější funkce Vašeho bytu - napouštění vany, zapínání sauny, zatahování žaluzií či ovládání světel. To vše je samozřejmě možné i na dálku, pomocí Vašeho chytrého telefonu nebo tabletu. Samozřejmostí každého bytu je dále sauna, whirpool, biokrb nebo terasa se zimní zahradou. méně textu

Máte o projekt zájem? Kontaktujte nás:

Vaše jméno*
Váš e-mail*
Váš telefon*
Vaše zpráva*

Kliknutím na tlačítko „Odeslat“ dávám společnosti Pricetown, s.r.o. souhlas s předáním vyplněných osobních údajů společnosti CTR group a.s. za účelem poskytnutí bližších informací o developerském projektu.

* všechny položky jsou povinné
Vaše zpráva byla odeslána developerovi.


Developerské projekty a novostavby v okolí
Informace