Vyhledat

Lokalita:
Cenový rozsah:
neuvedeno ~ 100 000 000 Kč
Rozšířené
Název projektu
Nabídka
Nemovitost
Příslušenství
Dispozice

Bydlení Úvaly nabídka jednotek v developerských projektech a novostavbách

 • Bydlení Úvaly
 • Bydlení Úvaly
 • Bydlení Úvaly
 • Bydlení Úvaly
 • Bydlení Úvaly
 • Bydlení Úvaly
 • Bydlení Úvaly
 • Bydlení Úvaly
 • Bydlení Úvaly
Dokumentace k tomuto projektu: 5 souborů
 • Typ Popis souboru Velikost souboru
 • Standardy - Etapa 1 0.08MB stáhnout
 • Nadstandardy - Etapa 1 0.07MB stáhnout
 • Průkaz energetické náročnosti - dům 1201 0.6MB stáhnout
 • Průkaz energetické náročnosti - dům 1202 0.59MB stáhnout
 • Průkaz energetické náročnosti - dům 1203 0.6MB stáhnout
 • stáhnout vše
Tento projekt již NENÍ AKTIVNÍ, developer ukončil svou inzerci na našich stránkách.
Můžete využít tlačítko “Kontaktovat developera” vpravo a požádat o informace k dalším projektům developera nebo se podívejte na další pobodné projekty v naší nabídce (níže).

Hledáte nový byt či dům? Vyberte si z naší nabídky novostaveb a developerských projektů. U nás najdete širokou nabídku nového bydlení z různých lokalit v celé České republiky.

NÍZKOENERGETICKÉ BYTY S VELKORYSÝM VENKOVNÍM PROSTOREM
Projekt Bydlení Úvaly, jehož investorem je společnost Arcona Capital, nabízí ve své 2. etapě 46 nízkoenergetických bytů v dispozicích od 1+kk do 3+kk včetně mezonetů. Každý byt disponuje venkovním prostorem, ať už lodžií, terasou nebo předzahrádkou. Zajímavostí by... více textu
NÍZKOENERGETICKÉ BYTY S VELKORYSÝM VENKOVNÍM PROSTOREM
Projekt Bydlení Úvaly, jehož investorem je společnost Arcona Capital, nabízí ve své 2. etapě 46 nízkoenergetických bytů v dispozicích od 1+kk do 3+kk včetně mezonetů. Každý byt disponuje venkovním prostorem, ať už lodžií, terasou nebo předzahrádkou. Zajímavostí bytů v horních patrech jsou střešní terasy z přírodních materiálů, které lze v rámci klientských změn upravit na obytné terasy se zatravněním a suchomilnými rostlinami, s výhledem do okolní krajiny.

Nyní je prodáno více jak 80% a v nabídce jsou k dipozici byty 3+kk 88,7 m2 s lodžií s cenou od 4,33 mil. Kč včetně DPH a parkovacího stání. Stavba byla zahájena v létě 2017 a termín dokončení je plánován na zimu 2018.

ÚSPORA NÁKLADŮ NA BYDLENÍ
Dalším plusem projektu je nízkoenergetičnost. V posledních letech zájem o energeticky úsporné byty roste, a to nejen z důvodu nižších nákladů na provoz. Již̌ ve fázi projektu byl kladen důraz na optimalizaci spotřeby energií, na zajištění nižších provozních nákladů, kvalitu materiálů a šetrný́ vztah k životnímu prostředí́. Výsledkem jsou nízkoenergetické bytové domy třídy B. Jedním z klíčových prvků optimalizace je využití velmi efektivních tepelných čerpadel VIESSMANN v každém bytovém domě, která́ lze celoročně̌ využívat jako zdroj tepla pro vytápění a pro ohřev teplé vody. Dalším prvkem je vápenopískové́ zdivo VAPIS na bázi přírodních surovin, zajišťující špičkovou tepelnou a zvukovou izolaci a přirozenou regulaci vlhkosti.

TRADICE RUKU V RUCE S MODERNOU
46 bytů z 2. etapy je umístěno v pěti bytových domech, které plynule navazují na první etapu i stávající zástavbu a doplňují tak dnešní Úvaly v jejich charakteru příjemného a obytného městečka. Velký důraz je kladen také na architektonické řešení a kvalitní provedení. Vnější vzhled domů vyvažuje tradiční a moderní prvky a vytváří pestrý charakter zástavby. Stavební provedení a vybavení bytů odpovídá vyššímu standardu bydlení s použitím kvalitních ekologických a přírodních materiálů. Zájemci o bydlení si mohou vybírat ze dvou úrovní vybavení bytů STANDARD a NADSTANDARD v rámci klientských změn.

PŘÍMĚSTSKÉ BYDLENÍ SE VŠÍM, CO POTŘEBUJETE K ŽIVOTU
Bydlení Úvaly je dlouhodobý projekt společnosti Arcona Capital, který organicky rozšiřuje zástavbu Úval s nabídkou komplexní zástavby bydlení, občanské vybavenosti a volnočasových aktivit v blízké dostupnosti centra hlavního města. Nové bydlení ocení nejen příznivci nízkoenergetického bydlení, ale i lidé, kteří chtějí bydlet blízko přírody a hledají příměstské bydlení se snadnou dopravou do centra Prahy.

Úvaly disponují rozsáhlou občanskou vybaveností, jako jsou mateřské školy, základní škola, zdravotní středisko, banky, supermarkety (přímo v sousedství je OC Billa, v plánu města úvaly je výstavba spádové ZŠ v pěší vzdálenosti od projektu), restaurace, obchody a jiné služby, koupaliště a různá sportoviště, aktivní spolky. Velmi dobrá je i dopravní dostupnost po silnici i železnici – vlakem, který jezdí každých 15 minut, jste za 25 minut na Masarykově nádraží. méně textu

Máte o projekt zájem? Kontaktujte nás:

Vaše jméno*
Váš e-mail*
Váš telefon*
Vaše zpráva*

Kliknutím na tlačítko „Odeslat“ dávám společnosti Pricetown, s.r.o. souhlas s předáním vyplněných osobních údajů společnosti Arcona Capital Czech Republic s.r.o. za účelem poskytnutí bližších informací o developerském projektu.

* všechny položky jsou povinné
Vaše zpráva byla odeslána developerovi.


Informace