Vyhledat

Lokalita:
Cenový rozsah:
neuvedeno ~ 100 000 000 Kč
Rozšířené
Název projektu
Nabídka
Nemovitost
Příslušenství
Dispozice

top´rezidence Pomezí nabídka jednotek v developerských projektech a novostavbách

Tento projekt již NENÍ AKTIVNÍ, developer ukončil svou inzerci na našich stránkách.
Můžete využít tlačítko “Kontaktovat developera” vpravo a požádat o informace k dalším projektům developera nebo se podívejte na další pobodné projekty v naší nabídce (níže).

Hledáte nový byt či dům? Vyberte si z naší nabídky novostaveb a developerských projektů. U nás najdete širokou nabídku nového bydlení z různých lokalit v celé České republiky.

Projekt top´rezidence Pomezí je součástí známé pražské rezidenční čtvrti Košíře, jejíž historie se začala psát již v 10. století. V roce 1896 byly Košíře císařským patentem Františka Josefa I. povýšeny na město. Provinční předměstský ráz postupně mizí a nové urbanistické plány Smíchov i Košíře přizpůsobují městskému ži... více textu
Projekt top´rezidence Pomezí je součástí známé pražské rezidenční čtvrti Košíře, jejíž historie se začala psát již v 10. století. V roce 1896 byly Košíře císařským patentem Františka Josefa I. povýšeny na město. Provinční předměstský ráz postupně mizí a nové urbanistické plány Smíchov i Košíře přizpůsobují městskému životu. Už roku 1898 byl zahájen tramvajový provoz mezi Smíchovem a Košířemi, který přispěl k ještě těsnějšímu spojení obou obcí.

V současnosti je Praha 5 – Košíře oblíbenou rezidenční lokalitou, která kombinuje rychlou dostupnost do města s bydlením v přírodě.
Společnost KKCG RE uspořádala v roce 2016 mezinárodní architektonický workshop. Vítězný koncept projektu „bydlení v parku“ vznikl z kombinace práce ateliérů Bogle Architects (UK), sdružení Bauschlager Eberle (AT) / Hnilička architekti (CZ), majo architekti (CZ) a ABM architekti (CZ).

První etapa projektu top´rezidence Pomezí z podle návrhu známého pražského architekta Petra Bouřila (ABM architekti) nabídne 81 prémiových bytů ve čtyřech čtyřpodlažních domech s nástavbami. Byty disponují předzahrádkami anebo velkými balkony a terasami. Vrcholem nabídky jsou dvojúrovňové penthousy s rozsáhlými střešními terasami. Podzemní garážová stání mají přípravu pro dobíjení elektromobilů, nacházejí se zde rovněž sklepy pro každou bytovou jednotku a myčka kol.

Všechny byty jsou navrženy jako nízkoenergetické s decentrálním větráním s rekuperací tepla, ve vysokém kvalitativním standardu, jehož součástí jsou venkovní hliníkové žaluzie, elektroinstalace pro inteligentní ovládání a velkoformátová okna, která nabízí překrásné výhledy na Staré Město nebo do přírodního parku Košíře-Motol. méně textu

Máte o projekt zájem? Kontaktujte nás:

Vaše jméno*
Váš e-mail*
Váš telefon*
Vaše zpráva*

Kliknutím na tlačítko „Odeslat“ dávám společnosti Pricetown, s.r.o. souhlas s předáním vyplněných osobních údajů společnosti KKCG REAL ESTATE a.s. za účelem poskytnutí bližších informací o developerském projektu.

* všechny položky jsou povinné
Vaše zpráva byla odeslána developerovi.


Informace