Vyhledat

Lokalita:
Cenový rozsah:
100 000 Kč ~ 100 000 000 Kč
Rozšířené
Název projektu
Nabídka
Nemovitost
Příslušenství
Dispozice

Brno - Vídeňská nabídka jednotek v developerských projektech a novostavbách

Tento projekt již NENÍ AKTIVNÍ, developer ukončil svou inzerci na našich stránkách.
Můžete využít tlačítko “Kontaktovat developera” vpravo a požádat o informace k dalším projektům developera nebo se podívejte na další pobodné projekty v naší nabídce (níže).

Hledáte nový byt či dům? Vyberte si z naší nabídky novostaveb a developerských projektů. U nás najdete širokou nabídku nového bydlení z různých lokalit v celé České republiky.

Administrativní budova Vídeňská disponuje velmi dobrou vazbou na městskou hromadnou dopravu i na silniční síť, nabízí výbornou dostupnost do centra města, k BVV i na dálnice D1 a D2. V 5 nadzemích podlažích je k dispozici 3 173 m² obchodních a kancelářských ploch se zázemím. Budova dále nabízí celkem 69 parkovacích stá... více textu
Administrativní budova Vídeňská disponuje velmi dobrou vazbou na městskou hromadnou dopravu i na silniční síť, nabízí výbornou dostupnost do centra města, k BVV i na dálnice D1 a D2. V 5 nadzemích podlažích je k dispozici 3 173 m² obchodních a kancelářských ploch se zázemím. Budova dále nabízí celkem 69 parkovacích stání. méně textu

Máte o projekt zájem? Kontaktujte nás:

Vaše jméno*
Váš e-mail*
Váš telefon*
Vaše zpráva*

Kliknutím na tlačítko „Odeslat“ dávám společnosti Pricetown, s.r.o. souhlas s předáním vyplněných osobních údajů společnosti Moravská stavební - INVEST, a.s. za účelem poskytnutí bližších informací o developerském projektu.

* všechny položky jsou povinné
Vaše zpráva byla odeslána developerovi.


Developerské projekty a novostavby v okolí
Informace