Vyhledat

Lokalita:
Cenový rozsah:
100 000 Kč ~ 100 000 000 Kč
Rozšířené
Název projektu
Nabídka
Nemovitost
Příslušenství
Dispozice

NOVÉ HRADBY MIKULOV nabídka jednotek v developerských projektech a novostavbách

  • NOVÉ HRADBY MIKULOV
  • NOVÉ HRADBY MIKULOV
  • NOVÉ HRADBY MIKULOV
  • NOVÉ HRADBY MIKULOV
  • NOVÉ HRADBY MIKULOV
  • NOVÉ HRADBY MIKULOV
  • NOVÉ HRADBY MIKULOV
  • NOVÉ HRADBY MIKULOV
Dokumentace k tomuto projektu: 1 soubor
Tento projekt již NENÍ AKTIVNÍ, developer ukončil svou inzerci na našich stránkách.
Můžete využít tlačítko “Kontaktovat developera” vpravo a požádat o informace k dalším projektům developera nebo se podívejte na další pobodné projekty v naší nabídce (níže).

Hledáte nový byt či dům? Vyberte si z naší nabídky novostaveb a developerských projektů. U nás najdete širokou nabídku nového bydlení z různých lokalit v celé České republiky.

Projekt výstavby 14 nadstandardních rodinných domů v oblasti Na Hradbách. Zahájení výstavby dle podmínek stavebního povolení: 5-6/2018.

O LOKALITĚ
Lokalita Na Hradbách je atraktivní residenční čtvrtí, přímo navazující na historické centrum města Mikulova. Svým obyvatelům poskytuje napojení na stávající městské sítě... více textu
Projekt výstavby 14 nadstandardních rodinných domů v oblasti Na Hradbách. Zahájení výstavby dle podmínek stavebního povolení: 5-6/2018.

O LOKALITĚ
Lokalita Na Hradbách je atraktivní residenční čtvrtí, přímo navazující na historické centrum města Mikulova. Svým obyvatelům poskytuje napojení na stávající městské sítě a veškerou občanskou vybavenost v docházkové vzdálenosti. Nechybí tedy ani možnosti blízkého sportovního a kulturního vyžití. Projekt NOVÉ HRADBY MIKULOV využívá poslední volné parcely, určené k výstavbě, nacházející se v katastru Mikulova.

CHARAKTERISTIKA
Navržené novostavby jsou řešeny v charakteru stávající zástavby, jedná se tedy o jednopodlažní řadové domy s podkrovím, sedlovou střechou, garáží a parkovacím místem. Jednotlivé domy disponují zahradou, která je i samostatně přístupná.

Nadstandardní řešení domů přináší mimo jiné dřevěná “Euro” okna s trojsklem, podlahy z parket a keramické dlažby, systém podlahového vytápění s kombinací s radiátory, špičkové kondenzační kotle Buderus Logamax včetně inteligentní regulace Logamatic. Dále pak interiérové dveře dýhované přírodní dýhou s obložkovou zárubní, zateplená sekční garážová vrata na dálkové ovládání či střešní krytinu z keramických tašek s povrchovou úpravou Engoba.

Projekt NOVÉ HRADBY MIKULOV nabízí dva typy domů Aurelius a Veritas - v provedení před dokončením nebo na klíč. Nabídku domů s bližšími informacemi naleznete v odkazu pod fotografií. méně textu

Máte o projekt zájem? Kontaktujte nás:

Vaše jméno*
Váš e-mail*
Váš telefon*
Vaše zpráva*

Kliknutím na tlačítko „Odeslat“ dávám společnosti Pricetown, s.r.o. souhlas s předáním vyplněných osobních údajů společnosti Alaska Development, spol. s.r.o. za účelem poskytnutí bližších informací o developerském projektu.

* všechny položky jsou povinné
Vaše zpráva byla odeslána developerovi.


Developerské projekty a novostavby v okolí
Informace