Vyhledat

Lokalita:
Cenový rozsah:
100 000 Kč ~ 100 000 000 Kč
Rozšířené
Název projektu
Nabídka
Nemovitost
Příslušenství
Dispozice

Jinonický Dvůr nabídka jednotek v developerských projektech a novostavbách

Dokumentace k tomuto projektu: 2 soubory

Hledáte nový byt či dům? Vyberte si z naší nabídky novostaveb a developerských projektů. U nás najdete širokou nabídku nového bydlení z různých lokalit v celé České republiky.

Představujeme Vám Jinonický dvůr, uzavřený a neprůjezdný rezidenční areál, je situován v klidné části atraktivní lokality Prahy 5, v blízkosti přírodního parku Košíře-Motol a Prokopského údolí.

Jedinečný genius loci
Historie Jinonic sahá hluboko do minulosti. Jak dokládají archeologické nálezy z Prokopské jeskyně, ... více textu
Představujeme Vám Jinonický dvůr, uzavřený a neprůjezdný rezidenční areál, je situován v klidné části atraktivní lokality Prahy 5, v blízkosti přírodního parku Košíře-Motol a Prokopského údolí.

Jedinečný genius loci
Historie Jinonic sahá hluboko do minulosti. Jak dokládají archeologické nálezy z Prokopské jeskyně, osídleny byly již před více než 20 000 lety, tedy v poslední době ledové, a na zdejším ostrohu pak v 9. století vzniklo slovanské hradiště.
Samotné místo má zajímavou a dlouhou historii, která sahá do konce 11. století. Tehdy zde stával dvorec. Ten byl za třicetileté války zpustošen a na jeho místě pak v 17. století vznikl barokní zámeček, jehož zakladatelem byl Pavel Michna z Vacínova. Za jeho následnou přestavbou s klasicistními úpravami na začátku 19. století stojí rod Schwarzenbergů, který dodnes připomíná kamenný pískovcový znak nad vstupním portálem.

Moderní bydlení s historií
Základní ideou celého projektu je citlivá rekonstrukce nemovité kulturní památky se zachováním unikátních dobových architektonických prvků a stavebních elementů. Tu doplní nová stylová výstavba, a to s plným respektem k historii místa a okolnímu prostředí. Celková revitalizace komplexu je rozdělena do několika etap. Díky jedinečnému architektonickému pojetí i ohleduplnému zasazení do krajiny obnoví historické jádro Jinonic v jeho původním charakteru a nabídne novým obyvatelům a uživatelům jedinečné byty, studia a kanceláře s příběhem a všudypřítomným dotekem historie. Ten pocítíte, ať už se budete procházet na obnovené Jinonické návsi, nebo na hrázi blízkého rybníka, které oživí stylová restaurace s pivovarem.

Devět výjimečných bytů s dostatkem soukromí
1. etapa zahrnuje devět výjimečných bytů s parametry rodinného domu, s předzahrádkami a společným podzemním parkovištěm. Nabízí klidné sousedské soužití v intimním prostředí, kde však s ostatními obyvateli sdílíte pouze podzemní garáže a chodníky s přístupem k domům.
Při návrhu 1. etapy Jinonického dvora jsme kladli důraz především na nadčasovou architekturu, citlivě zasazenou do těsného sousedství historické budovy barokního zámečku, dále na vysokou kvalitu použitých materiálů a v neposlední řadě na pocit bezpečí a soukromí každého z obyvatel. Interiéry i exteriéry jsme navrhli tak, aby působily elegantně a zároveň sloužily pro každodenní život plný pohody. Vzhledově působí byty jako rodinné domy a svým charakterem několikapodlažního bydlení s obytnou plochou přesahující 200 m2 odpovídají nejvyšším nárokům na bydlení a standardům třípatrového řadového rodinného domu. Dva z devíti bytů jsou pak umístěny v samostatném domě a jejich propojením lze vytvořit velkorysý dvoupodlažní penthouse.

Bezpečnost a komfort na prvním místě
S ohledem na pocit bezpečí je Jinonický dvůr budován jako uzavřený a neprůjezdný monitorovaný areál, v němž je veškerá doprava svedena do podzemního podlaží, a v celém areálu vás tak nebudou rušit projíždějící automobily.
Víme, že výběr vhodného bydlení je volbou na celý život, a proto chceme, aby se vám investice do vaší budoucnosti maximálně vyplatila a našli jste v Jinonickém dvoře domov, který se stane vaší srdeční záležitostí.
Nechte se unášet kouzlem a elegancí dob dávno minulých v kombinaci s jedinečným komfortem, který splní i ty nejnáročnější požadavky na prémiové bydlení 21. století.

Praha 5 – Jinonice: živá rezidenční lokalita s perfektní dostupností, službami a přírodou v okolí
V dnešní době jsou Jinonice převážně vilovou čtvrtí, rozprostřenou na mírných svazích městské části Praha 5. Jednou z jejich dominant je kopec Vidoule, pod kterým naleznete Jinonický dvůr. Jeho umístění na rozhraní pražské přírody a metropole, v blízkosti přírodního parku Košíře-Motol a Prokopského údolí, vybízí jednotlivce i rodiny s dětmi či zvířecími miláčky k četným procházkám po okolí a dalším aktivitám. Na dosah však máte také veškeré společenské a kulturní dění, v centru Prahy jste autem za 10 minut.

Vše, co potřebujete k životu
Lokalita disponuje veškerou občanskou vybaveností a dopravní dostupností jak do centra, tak na letiště. V pěší dostupnosti rodin s dětmi se nachází mateřská škola, základní škola i dětská hřiště, v přímém sousedství pak Deutsche Schule Prag. Stanice metra Nové Butovice je od místa vzdálená zhruba pět minut chůze, zastávka MHD Butovická rovněž.
OC Galerie Butovice vás přivítá svou pestrou nabídkou obchodů, služeb a možnostmi sportovního vyžití. Příjemnou procházkou vám cesta zabere nejvýše 10 minut, vozem nanejvýš 5 minut. A stejně tak k lékaři, zubaři či na polikliniku. Při zařizování nového bydlení jistě oceníte blízkost několika velkých prodejen s nábytkem. Na nákupy si však můžete zajet i do Metropole Zličín a OC Smíchov, kam dojedete vozem do 10 minut, případně můžete využít MHD.
Milovníci golfu mohou odpálit svou ránu v Golf Club Praha v Motole, který se nachází kousek od místa bydliště. Pro nadšence tenisu a míčových her je k dispozici SK Motorlet, nacházející se taktéž pár set metrů od Jinonického dvora.
Bližší i vzdálenější okolí Jinonického dvora nabízí i mnoho dalších aktivit. Záleží jen na Vás, čemu dáváte přednost. Každý si zde přijde na to své.
méně textu

Máte o projekt zájem? Kontaktujte nás:

Vaše jméno*
Váš e-mail*
Váš telefon*
Vaše zpráva*

Kliknutím na tlačítko „Odeslat“ dávám společnosti Pricetown, s.r.o. souhlas s předáním vyplněných osobních údajů společnosti V Invest CZ a.s. za účelem poskytnutí bližších informací o developerském projektu.

* všechny položky jsou povinné
Vaše zpráva byla odeslána developerovi.

Vašemu výběru odpovídá: 0 jednotek
Kód Dispozice Plocha m2 Vybavení Cena s DPH
1B byt 5+kk 225.70 - terasa - - 24 990 000 Kč s DPH více
1C byt 5+kk 206.60 balkon terasa - - 22 150 000 Kč s DPH více
1E byt 5+kk 218.20 balkon terasa - - 23 690 000 Kč s DPH více
1F byt 5+kk 212.90 balkon terasa - - 22 690 000 Kč s DPH více
1G byt 5+kk 216.90 balkon terasa - - 22 850 000 Kč s DPH více
1H byt 5+kk 213.20 balkon terasa - - 21 990 000 Kč s DPH více
Informace
Lokalita: Praha - Jinonice
K nastěhování: 08/2019
Počet volných jednotek: 6
Velikost jednotek: 5+kk
Ceny jednotek: od 21 990 000 Kč