Vyhledat

Lokalita:
Cenový rozsah:
100 000 Kč ~ 100 000 000 Kč
Rozšířené
Název projektu
Nabídka
Nemovitost
Příslušenství
Dispozice

Byty Jesenice nabídka jednotek v developerských projektech a novostavbách

Tento projekt již NENÍ AKTIVNÍ, developer ukončil svou inzerci na našich stránkách.
Můžete využít tlačítko “Kontaktovat developera” vpravo a požádat o informace k dalším projektům developera nebo se podívejte na další pobodné projekty v naší nabídce (níže).

Hledáte nový byt či dům? Vyberte si z naší nabídky novostaveb a developerských projektů. U nás najdete širokou nabídku nového bydlení z různých lokalit v celé České republiky.

Developerský projekt Byty Jesenice ve městě Jesenice u Prahy s již vydaným územním rozhodnutím na výstavbu 6 čtyřpatrových bytových domů a 4 vila domů nabídne postupně celkem 140 bytových jednotek. Stavební povolení na inženýrské sítě je již vydané, ke stavbě domů předpokládáme jeho vydání v letošním roce. Prodej bytů ... více textu
Developerský projekt Byty Jesenice ve městě Jesenice u Prahy s již vydaným územním rozhodnutím na výstavbu 6 čtyřpatrových bytových domů a 4 vila domů nabídne postupně celkem 140 bytových jednotek. Stavební povolení na inženýrské sítě je již vydané, ke stavbě domů předpokládáme jeho vydání v letošním roce. Prodej bytů byl již zahájen a v rámci jeho I. etapy Vám nabídneme 38 bytových jednotek (domy E.1 a E.2). V ceně bytových jednotek je zahrnuta i cena garážového stání a sklepa. méně textu

Máte o projekt zájem? Kontaktujte nás:

Vaše jméno*
Váš e-mail*
Váš telefon*
Vaše zpráva*

Kliknutím na tlačítko „Odeslat“ dávám společnosti Pricetown, s.r.o. souhlas s předáním vyplněných osobních údajů společnosti EURO DEVELOPMENT, a.s. za účelem poskytnutí bližších informací o developerském projektu.

* všechny položky jsou povinné
Vaše zpráva byla odeslána developerovi.


Informace