Vyhledat

Lokalita:
Cenový rozsah:
neuvedeno ~ 100 000 000 Kč
Rozšířené
Název projektu
Nabídka
Nemovitost
Příslušenství
Dispozice

Zahrady Novosadská nabídka jednotek v developerských projektech a novostavbách

Tento projekt již NENÍ AKTIVNÍ, developer ukončil svou inzerci na našich stránkách.
Můžete využít tlačítko “Kontaktovat developera” vpravo a požádat o informace k dalším projektům developera nebo se podívejte na další pobodné projekty v naší nabídce (níže).

Hledáte nový byt či dům? Vyberte si z naší nabídky novostaveb a developerských projektů. U nás najdete širokou nabídku nového bydlení z různých lokalit v celé České republiky.

Hlavním projektovým manažerem je Ing. David Sedlář (projekt manažer na projektech Nová Sladovna a Park Bělidla v Olomouci). Projekční kanceláří je renomovaná společnost ALFA projekt - Projektová a inženýrská kancelář s.r.o. Dodavatelem stavby bude na základě veřejné soutěže stabilní a zkušená společnost.Všichni potenci... více textu
Hlavním projektovým manažerem je Ing. David Sedlář (projekt manažer na projektech Nová Sladovna a Park Bělidla v Olomouci). Projekční kanceláří je renomovaná společnost ALFA projekt - Projektová a inženýrská kancelář s.r.o. Dodavatelem stavby bude na základě veřejné soutěže stabilní a zkušená společnost.Všichni potenciální dodavatelé mají letité zkušenosti a s některými máme osobní kladnou zkušenost. Na projektu se podílí zkušený tým, který přispěl či pracuje na realizovaných projektech, Rodinné Domy Syrovice u Brna („Chocholáč“), Rodinné Domy Holasice u Brna, bytový dům Rajhrad u Brna, aktuálně probíhající projekt 16 Rodinných domů v Těšeticích u Olomouce, ktuálně probíhající projekt 16 Rodinných domů v Satalicích (Praha), příprava na realizaci cca 100 bytů a komerčních prostor v Satalicích (Praha).

V dnešní uspěchané době, plné každodenního shonu, je klidné a dostupné bydlení jedním ze základních předpokladů spokojeného života. I to je důvod, proč přicházíme s konceptem Zahrady Novosadská. Navrhované řešení představuje moderní polyfunkční bytový dům, nabízející bytové a nebytové jednotky, se zahradami a zelenými plochami v klidné lokalitě poblíž řeky Moravy. Současně počítáme s dostatečnými garážovými a parkovacími plochami a díky dobré lokalitě i s dostupností centra Olomouce do 5 minut jízdy autem. Od začátku projektových studií pracujeme s drobnějším měřítkem města adekvátním člověku, nikoliv automobilové dopravě. Nabízí nový veřejný prostor v podobě vnitřního dvora, kde dobře funguje sociální kontrola prostoru. Koncepce zohledňuje rozměry pozemku a orientaci ke světovým stranám.

Návrh předkládá řešení v podobě zahuštění zástavby s polyfunkční náplní. Jedná se o princip LOW RISE - HIGH DENSITY, uplatňovaný např. v Holandsku nebo Švýcarsku. Průkopníkem byl švýcarský Atelier 5, novější projekty jsou například čtvrti Borneo v Amsterdamu, Donnybrook v Londýně, Vackov v Praze (UNIT architekti) a jiné. Principem je maximální výška 3 až 4 nadzemní podlaží a prolínání funkcí jednotlivých částí nemovitosti.

Nové Sady, jsou městská čtvrť a katastrální území na jihu statutárního města Olomouce s asi 14 tisíci obyvateli, je tedy druhou největší městskou čtvrtí. Území má dobrou občanskou vybavenost a vybudovanou dopravní infrastrukturu a obslužnost. Řešené území se nachází necelé 2 km od historického centra Olomouce na radiále Střední novosadská spojující centrum, městský okruh a exit na D35. Bezprostřední okolí je tvořeno řadovou zástavbou vesnického charakteru. Východní hranu pozemku lemuje přírodě blízké prostředí - řeka Morava, kolem které bylo postaveno protipovodnové opatření.

Ulice dnes kromě funkce dopravní tepny nabízí také místo menším firmám pro svou výhodnou dopravní dostupnost. méně textu

Máte o projekt zájem? Kontaktujte nás:

Vaše jméno*
Váš e-mail*
Váš telefon*
Vaše zpráva*

Kliknutím na tlačítko „Odeslat“ dávám společnosti Pricetown, s.r.o. souhlas s předáním vyplněných osobních údajů společnosti Curtain Bohemia, s.r.o. za účelem poskytnutí bližších informací o developerském projektu.

* všechny položky jsou povinné
Vaše zpráva byla odeslána developerovi.


Informace