Vyhledat

Lokalita:
Cenový rozsah:
100 000 Kč ~ 100 000 000 Kč
Rozšířené
Název projektu
Nabídka
Nemovitost
Příslušenství
Dispozice

Eden Rožnov nabídka jednotek v developerských projektech a novostavbách

Tento projekt již NENÍ AKTIVNÍ, developer ukončil svou inzerci na našich stránkách.
Můžete využít tlačítko “Kontaktovat developera” vpravo a požádat o informace k dalším projektům developera nebo se podívejte na další pobodné projekty v naší nabídce (níže).

Hledáte nový byt či dům? Vyberte si z naší nabídky novostaveb a developerských projektů. U nás najdete širokou nabídku nového bydlení z různých lokalit v celé České republiky.

Projekt Eden Rožnov přináší bydlení ve výjimečné lokalitě Rožnova pod Radhoštěm, kombinuje pohodlí městského zázemí s bydlením v přírodě a nabízí útulný domov na míru s komfortními službami.

Lokalita Písečná je obklopená zelení, s krásným výhledem na Radhošť i město, které je zároveň v bezprostřední blízkosti ke vše... více textu
Projekt Eden Rožnov přináší bydlení ve výjimečné lokalitě Rožnova pod Radhoštěm, kombinuje pohodlí městského zázemí s bydlením v přírodě a nabízí útulný domov na míru s komfortními službami.

Lokalita Písečná je obklopená zelení, s krásným výhledem na Radhošť i město, které je zároveň v bezprostřední blízkosti ke všemu, co rodinné bydlení požaduje. Vzdálenost nového bydlení od školy, mateřské školky, veřejné dopravy, sportovního vyžití či obchodů jsou minimální.

Koncepce bytových domů Eden Rožnov zajišťuje hromadné bydlení s aspekty a výhodami individuálního bydlení a zajištění maximálního soukromí. Nové bytové domy budou rozmístěné od hrany již stojících domů směrem k horám tak, aby nové domy respektovaly tvar kopce a nepřevyšovaly horizont.

Umístění bytových domů využívá sluneční stranu kopce Láz a umožňuje osazení jednotlivých domů tak, aby poskytovaly jak celodenní sluneční svit, tak i možnou ochranu ve stínu, stejně jako výhody příjemného rozptýleného severního světla.

Projekt počítá také s hendikepovanými občany, kterým vytvoří důstojné podmínky pro příjemné a klidné bydlení s bezbariérovým přístupem do bytů. Rovněž senioři si užijí klidné a pohodlné bydlení v objetí přírody, vybízející k příjemným procházkám a zároveň pohodlným dosahem všech potřebných zařízení i centra města.

Více informací poskytne: Jana Křesťanová, jana.krestanova@concs.cz, 778 770 470
méně textu

Máte o projekt zájem? Kontaktujte nás:

Vaše jméno*
Váš e-mail*
Váš telefon*
Vaše zpráva*

Kliknutím na tlačítko „Odeslat“ dávám společnosti Pricetown, s.r.o. souhlas s předáním vyplněných osobních údajů společnosti CON CS za účelem poskytnutí bližších informací o developerském projektu.

* všechny položky jsou povinné
Vaše zpráva byla odeslána developerovi.


Developerské projekty a novostavby v okolí
Informace

Developer: CON CS
Web: www.roznov-eden.cz