Vyhledat

Lokalita:
Cenový rozsah:
100 000 Kč ~ 100 000 000 Kč
Rozšířené
Název projektu
Nabídka
Nemovitost
Příslušenství
Dispozice

CHODOV 2018 nabídka jednotek v developerských projektech a novostavbách

Hledáte nový byt či dům? Vyberte si z naší nabídky novostaveb a developerských projektů. U nás najdete širokou nabídku nového bydlení z různých lokalit v celé České republiky.

Moderní bydlení pro moderní Pražany s perfektní dostupností.

Novostavba moderního bytového domu CHODOV 2018 se nachází v ulici Milínská na Praze 11 a je umístěna v krásné tiché lokalitě v přímé pěší dostupnosti stanice metra Roztyly nebo Chodov. Projekt nabízí celkem 75 bytů v kategorii 1KK s balkonem nebo předzahrá... více textu
Moderní bydlení pro moderní Pražany s perfektní dostupností.

Novostavba moderního bytového domu CHODOV 2018 se nachází v ulici Milínská na Praze 11 a je umístěna v krásné tiché lokalitě v přímé pěší dostupnosti stanice metra Roztyly nebo Chodov. Projekt nabízí celkem 75 bytů v kategorii 1KK s balkonem nebo předzahrádkou v 1NP po 3kk v 6NP s terasami. Byty mají francouzská okna od podlahy, koupelnu s oknem, na podlahách plovoucí podlaha, na chodbě a v koupelně dlažba. K bytům lze dokoupit garážové stání a sklep. Projekt Chodov 2018 bude splňovat požadavky na energetickou náročnost kategorie B, což označuje mimořádně úspornou budovu.

Přímo u vchodu do bytového domu je umístěna zastávka autobusu na znamení číslo 115 a cesta od metra Chodov nebo zpět trvá jen 15 minut pěšky. méně textu

Máte o projekt zájem? Kontaktujte nás:

Vaše jméno*
Váš e-mail*
Váš telefon*
Vaše zpráva*

Kliknutím na tlačítko „Odeslat“ dávám společnosti Pricetown, s.r.o. souhlas s předáním vyplněných osobních údajů společnosti REGARD s.r.o. za účelem poskytnutí bližších informací o developerském projektu.

* všechny položky jsou povinné
Vaše zpráva byla odeslána developerovi.

Vašemu výběru odpovídá: 0 jednotek
Kód Dispozice Plocha m2 Vybavení Cena s DPH
113 byt 3+kk 78.30 - terasa - - 8 000 000 Kč s DPH více
Informace
Lokalita:
K nastěhování: prosinec 2020
Počet volných jednotek: 75
Velikost jednotek: 1+kk až 3+kk
Ceny jednotek: od 3 050 000 Kč