Vyhledat

Lokalita:
Cenový rozsah:
neuvedeno ~ 100 000 000 Kč
Rozšířené
Název projektu
Nabídka
Nemovitost
Příslušenství
Dispozice

Jinonický Dvůr 2.etapa nabídka jednotek v developerských projektech a novostavbách

Hledáte nový byt či dům? Vyberte si z naší nabídky novostaveb a developerských projektů. U nás najdete širokou nabídku nového bydlení z různých lokalit v celé České republiky.

Vítejte v Jinonickém dvoře, uzavřeném rezidenčním areálu, který vyroste v ​​klidné ​části ​atraktivní ​lokality ​Prahy ​5, ​v ​blízkosti ​přírodního ​parku ​Košíře-Motol ​a Prokopského ​údolí. 2. etapa zahrnuje 46 bytů včetně 4 ateliérů a komerční prostory se ​společným podzemním ​parkovištěm. Základní ideou celého pro... více textu
Vítejte v Jinonickém dvoře, uzavřeném rezidenčním areálu, který vyroste v ​​klidné ​části ​atraktivní ​lokality ​Prahy ​5, ​v ​blízkosti ​přírodního ​parku ​Košíře-Motol ​a Prokopského ​údolí. 2. etapa zahrnuje 46 bytů včetně 4 ateliérů a komerční prostory se ​společným podzemním ​parkovištěm. Základní ideou celého projektu je citlivá renovace nemovité kulturní památky se zachováním unikátních dobových architektonických prvků a stavebních elementů: ať už to jsou barokní a klasicistní nosné konstrukce, nádherné stropy a klenby, sanované krovy, původní barokní portál ke schodišti do prvního patra severního křídla či obnovené sluneční hodiny a věžička s ciferníkem. Nejen díky tomu se budete – s veškerým pohodlím – cítit jako zámečtí páni prošlých staletí.

Nechte se unášet kouzlem a elegancí dob dávno minulých v kombinaci s jedinečným komfortem, který splní i ty nejnáročnější požadavky na bydlení 21. století. Věříme, že v Jinonickém dvoře najdete jedinečný domov, který se stane Vaší srdeční záležitostí.
méně textu

Máte o projekt zájem? Kontaktujte nás:

Vaše jméno*
Váš e-mail*
Váš telefon*
Vaše zpráva*

Kliknutím na tlačítko „Odeslat“ dávám společnosti Pricetown, s.r.o. souhlas s předáním vyplněných osobních údajů společnosti V Invest CZ a.s. za účelem poskytnutí bližších informací o developerském projektu.

* všechny položky jsou povinné
Vaše zpráva byla odeslána developerovi.

Vašemu výběru odpovídá: 0 jednotek
Kód Dispozice Plocha m2 Vybavení Cena s DPH
Informace
Lokalita:
K nastěhování: 12/2020
Počet volných jednotek: 46
Velikost jednotek: 1+kk až 5+kk
Ceny jednotek: od 2 290 000 Kč