Vyhledat

Lokalita:
Cenový rozsah:
100 000 Kč ~ 100 000 000 Kč
Rozšířené
Název projektu
Nabídka
Nemovitost
Příslušenství
Dispozice

Bydlení Nusle nabídka jednotek v developerských projektech a novostavbách

Tento projekt již NENÍ AKTIVNÍ, developer ukončil svou inzerci na našich stránkách.
Můžete využít tlačítko “Kontaktovat developera” vpravo a požádat o informace k dalším projektům developera nebo se podívejte na další pobodné projekty v naší nabídce (níže).

Hledáte nový byt či dům? Vyberte si z naší nabídky novostaveb a developerských projektů. U nás najdete širokou nabídku nového bydlení z různých lokalit v celé České republiky.

Bytový projekt s celkovým počtem 17 bytů v ulici u Pernštejnských, byl navržen v nejvyšších standardech a nejvyšší kvalitě pro Vaše spokojené a klidné bydlení. Byty mají terasy nebo balkony. Bydlení uspokojí všechny věkové kategorie. Rezidenční bydlení disponuje bezbariérovým přístupem.

Novostavba, která vzniká v pr... více textu
Bytový projekt s celkovým počtem 17 bytů v ulici u Pernštejnských, byl navržen v nejvyšších standardech a nejvyšší kvalitě pro Vaše spokojené a klidné bydlení. Byty mají terasy nebo balkony. Bydlení uspokojí všechny věkové kategorie. Rezidenční bydlení disponuje bezbariérovým přístupem.

Novostavba, která vzniká v proluce původní zástavby, bude mít 6 pater moderních bytů. V dolních patrech bude 12 menších bytů, dvě poslední patra pak nabídnou 4 luxusní byty s terasami a výhledem na Havlíčkovy sady. Nejlepší výhled nabídnou dva byty v nejvyšším patře s výstupem na střešní terasu.
Parkování pro všechny bytové jednotky je vyřešeno uvnitř domu nebo ve vnitřním traktu domu. V projektu je připraveno 19 parkovacích míst. 10 z nich je umístěno v přízemí bytového domu a je z důvodu prostorové optimalizace realizováno nezávislými zakladači.

Vozidla jsou parkována na rovných plošinách nad sebou po dvojicích. Tyto parkovací zakladače mají nosnosti vozidel do 2,0t. Dalších 5 krytých míst je umístěno v dvorním traktu a jsou připravena pro byty v nejvyšších patrech. 4 parkovací místa jsou nekrytá a jsou umístěna taktéž ve dvorním traktu.

Myslíme i na budoucnost, ekologii a elektro mobilitu, a proto bude dům předpřipraven pro nabíjení elektro vozidel. Celý elektro systém byl navržen a dimenzován pro nabíjení 1-5 vozidel. Příprava pro nabíjecí stanici instalována ve dvorním traktu bytového domu. Koupě parkovacího místa není podmínkou pro koupi bytu.
K bytům 1+KK je počítáno s jedním parkovacím místem, k 2+KK s jedním až dvěma, a k 3+KK je počítáno se dvěma parkovacími místy. Při návrhu bytového projektu, jsme kladli důraz na trendy moderního bydlení. méně textu

Máte o projekt zájem? Kontaktujte nás:

Vaše jméno*
Váš e-mail*
Váš telefon*
Vaše zpráva*

Kliknutím na tlačítko „Odeslat“ dávám společnosti Pricetown, s.r.o. souhlas s předáním vyplněných osobních údajů společnosti U Pernštejnských 4 s.r.o za účelem poskytnutí bližších informací o developerském projektu.

* všechny položky jsou povinné
Vaše zpráva byla odeslána developerovi.


Informace