Vyhledat

Lokalita:
Cenový rozsah:
100 000 Kč ~ 100 000 000 Kč
Rozšířené
Název projektu
Nabídka
Nemovitost
Příslušenství
Dispozice

ZLATÉ TERASY: 1 ETAPA nabídka jednotek v developerských projektech a novostavbách

Tento projekt již NENÍ AKTIVNÍ, developer ukončil svou inzerci na našich stránkách.
Můžete využít tlačítko “Kontaktovat developera” vpravo a požádat o informace k dalším projektům developera nebo se podívejte na další pobodné projekty v naší nabídce (níže).

Hledáte nový byt či dům? Vyberte si z naší nabídky novostaveb a developerských projektů. U nás najdete širokou nabídku nového bydlení z různých lokalit v celé České republiky.

ZLATÉ TERASY - komfortní bydlení v centru města
Nabízíme bydlení v atraktivní a klidné lokalitě nedaleko parku a centra města, s vynikající dopravní dostupností a to jak autem, tak i hromadnou dopravou. Provedení bytu bude ve výborném poměru kvalita a cena. V standardním provedení bude dřevěná vícevrstvá podlaha, bate... více textu
ZLATÉ TERASY - komfortní bydlení v centru města
Nabízíme bydlení v atraktivní a klidné lokalitě nedaleko parku a centra města, s vynikající dopravní dostupností a to jak autem, tak i hromadnou dopravou. Provedení bytu bude ve výborném poměru kvalita a cena. V standardním provedení bude dřevěná vícevrstvá podlaha, baterie Grohe, nebo sanita Laufen. Každý byt bude mít svůj balkón nebo lodžii, v luxusních bytech v sedmém podlaží budou k dispozici terasy do velikosti až 200 m2, na kterých si může náročný zákazník umístit i vířivku. V klientských změnách bude možné doplnit každý byt o rekuperaci a žaluzie, byty v sedmém nadzemním podlaží bude možné vybavit na přání klimatizací. V nabídce budou byty od 2+kk až 5+kk. K bytům je možné dokoupit skladovací prostory přímo na patře či 1.NP. Budova bude vybavena nadstandardně prostorným výtahem s hloubkou více než dva metry, do kterého se vleze bez problému např. jízdní kolo. Parkování bude zajištěno v dvoupodlažní podzemní garáži. Budova se charakterizuje nízkou energetickou náročností – energetická třída B. Okna jsou plastová s trojskly, v obývacích pokojích francouzská okna o šířce tři metry s posuvnými dveřmi.
méně textu

Máte o projekt zájem? Kontaktujte nás:

Vaše jméno*
Váš e-mail*
Váš telefon*
Vaše zpráva*

Kliknutím na tlačítko „Odeslat“ dávám společnosti Pricetown, s.r.o. souhlas s předáním vyplněných osobních údajů společnosti STAFOS-REAL za účelem poskytnutí bližších informací o developerském projektu.

* všechny položky jsou povinné
Vaše zpráva byla odeslána developerovi.


Informace

Developer: STAFOS-REAL
Web: www.stafosreal.cz