Vyhledat

Lokalita:
Cenový rozsah:
neuvedeno ~ 100 000 000 Kč
Rozšířené
Název projektu
Nabídka
Nemovitost
Příslušenství
Dispozice

Byty Plzeňská nabídka jednotek v developerských projektech a novostavbách

Tento projekt již NENÍ AKTIVNÍ, developer ukončil svou inzerci na našich stránkách.
Můžete využít tlačítko “Kontaktovat developera” vpravo a požádat o informace k dalším projektům developera nebo se podívejte na další pobodné projekty v naší nabídce (níže).

Hledáte nový byt či dům? Vyberte si z naší nabídky novostaveb a developerských projektů. U nás najdete širokou nabídku nového bydlení z různých lokalit v celé České republiky.

Rekonstruovaný činžovní dům v srdci Prahy 5 nabízí 6 bytů za jedinečnou cenu. Moderní dispozice odpovídají současným trendům. Interiér zůstává zcela otevřený pro zásah nového majitele.

NOVÝ ZAČÁTEK NA PLZEŇSKÉ

Od samotného počátku je naším hlavním cílem vytvořit dokonalý domov v atraktivní lokalitě, který dokáže ... více textu
Rekonstruovaný činžovní dům v srdci Prahy 5 nabízí 6 bytů za jedinečnou cenu. Moderní dispozice odpovídají současným trendům. Interiér zůstává zcela otevřený pro zásah nového majitele.

NOVÝ ZAČÁTEK NA PLZEŇSKÉ

Od samotného počátku je naším hlavním cílem vytvořit dokonalý domov v atraktivní lokalitě, který dokáže vyhovět rozdílným potřebám budoucích majitelů.

Vzhled a atmosféru tradičního bydlení na Smíchově jsme se rozhodli zachovat, vnitřní uspořádání jednotlivých bytů jsme přitom citlivě přizpůsobili moderním trendům. Samotné interiéry zásadním způsobem renovovat nechceme. Necháváme vám tak prostor si vytvořit bydlení dle vlastních představ a snů.

Proč bydlet na Plzeňské:

6 nově zrekonstruovaných bytů v moderních dispozicích
absolutní nezávislost při zařizování interiéru
2 komerční jednotky s výlohami přímo do ulice
cenová dostupnost
kompletní občanská vybavenost moderní čtvrti méně textu

Máte o projekt zájem? Kontaktujte nás:

Vaše jméno*
Váš e-mail*
Váš telefon*
Vaše zpráva*

Kliknutím na tlačítko „Odeslat“ dávám společnosti Pricetown, s.r.o. souhlas s předáním vyplněných osobních údajů společnosti Successin Development za účelem poskytnutí bližších informací o developerském projektu.

* všechny položky jsou povinné
Vaše zpráva byla odeslána developerovi.


Informace