Vyhledat

Lokalita:
Cenový rozsah:
neuvedeno ~ 100 000 000 Kč
Rozšířené
Název projektu
Nabídka
Nemovitost
Příslušenství
Dispozice

Mílová nabídka jednotek v developerských projektech a novostavbách

Hledáte nový byt či dům? Vyberte si z naší nabídky novostaveb a developerských projektů. U nás najdete širokou nabídku nového bydlení z různých lokalit v celé České republiky.

Bytový projekt nabízí celkem 54 moderních bytů všech dispozic v oblíbené lokalitě pražské Libuše v Praze 4. Nízkopodlažní úsporný bytový dům navazuje na původní bytovou zástavbu, ve které jsou zastoupeny činžovní i rodinné domy. Jedná se o klidnou lokalitu s vyhledávanou maloměstskou atmosférou a přitom velmi dobrou do... více textu
Bytový projekt nabízí celkem 54 moderních bytů všech dispozic v oblíbené lokalitě pražské Libuše v Praze 4. Nízkopodlažní úsporný bytový dům navazuje na původní bytovou zástavbu, ve které jsou zastoupeny činžovní i rodinné domy. Jedná se o klidnou lokalitu s vyhledávanou maloměstskou atmosférou a přitom velmi dobrou dopravní dostupností. Všechny byty mají balkony nebo prostorné terasy a lze vybírat i byty s předzahrádkami. Většina bytů má v ceně parkovací stání.

O lokalitě
Rodiny s dětmi jistě ocení, že v okolí je hned několik školských zařízení. Nejbližší mateřská škola je prakticky přímo za domem, podobně jako jazyková základní škola, která se nachází přes ulici. Je zde také mnoho dětských či sportovních hřišť. Velkou výhodou je pestrá nabídka možností pro aktivní relaxaci. Blízko je to do Krčského lesa nebo do přírodní rezervace Modřanská rokle. Obchodní centrum Kunratice nebo rozsáhlá tržnice SAPA s mnoha obchody se nachází jen pár minut autem od domu.

Dopravní dostupnost
Autobusová zastávka Mílová a Libuš je pouhých pět minut chůze od lokality. Cesta linkami 113, 331, 333 na stanici metra C Kačerov zabere jen 11 minut. Pro noční dopravu je možné využít linku 913. V budoucnu se v této lokalitě počítá s výstavbou nové stanice metra trasy D.
GPS: 50.007959N, 14.467276E méně textu

Máte o projekt zájem? Kontaktujte nás:

Vaše jméno*
Váš e-mail*
Váš telefon*
Vaše zpráva*

Kliknutím na tlačítko „Odeslat“ dávám společnosti Pricetown, s.r.o. souhlas s předáním vyplněných osobních údajů společnosti Central Group, a.s. za účelem poskytnutí bližších informací o developerském projektu.

* všechny položky jsou povinné
Vaše zpráva byla odeslána developerovi.

Vašemu výběru odpovídá: 0 jednotek
Kód Dispozice Plocha m2 Vybavení Cena s DPH
Informace
Lokalita:
K nastěhování: červen 2021
Počet volných jednotek: 54
Velikost jednotek: 1+kk až 4+kk
Ceny jednotek: od 3 272 900 Kč