Vyhledat

Lokalita:
Cenový rozsah:
neuvedeno ~ 100 000 000 Kč
Rozšířené
Název projektu
Nabídka
Nemovitost
Příslušenství
Dispozice

Rezidence Silver Port nabídka jednotek v developerských projektech a novostavbách

Hledáte nový byt či dům? Vyberte si z naší nabídky novostaveb a developerských projektů. U nás najdete širokou nabídku nového bydlení z různých lokalit v celé České republiky.

Na místě bývalého sídla České námořní plavby vzniká nový projekt moderního zdravého bydlení. Místo prosycené touhami po dobrodružství, smělými plány a radostí z cest Vám poskytne dokonalé zázemí, do kterého se budete rádi vracet.

Soubor čtyř pětipodlažních domů se vyznačuje kvalitou provedení včetně například rekupe... více textu
Na místě bývalého sídla České námořní plavby vzniká nový projekt moderního zdravého bydlení. Místo prosycené touhami po dobrodružství, smělými plány a radostí z cest Vám poskytne dokonalé zázemí, do kterého se budete rádi vracet.

Soubor čtyř pětipodlažních domů se vyznačuje kvalitou provedení včetně například rekuperace vzduchu s centrálním dohřevem, přípravou pro inteligentní domácnost atd. Domy jsou obklopené zelení společných prostor a nachází se zde klidné atrium s relaxačními prvky. Rezidence Silver Port nabízí byty v dispozicích od 1+kk do 5+kk. Všechny byty mají vlastní sklep. Parkovací místa jsou umístěna v podzemních garážích. Společné prostory nabízejí mimo jiné kočárkárnu a kolárnu a nadstandardní řešení určené pro cyklisty (např. stojany na kola, venkovní myčky nebo servisní stanice pro opravu kol). Majitele elektromobilů, jejichž obliba stále stoupá, potěší příprava nabíjecích stanic pro elektromobily u parkovacích stání. Majitele elektromobilů, jejichž obliba stále stoupá, potěší příprava nabíjecích stanic pro elektromobily u parkovacích stání.

Rezidence Silver Port leží na dohled od Vinohradské ulice v Praze 10 ve čtvrti Strašnice mezi ulicemi Počernická a Nad Vodovodem. Přímo u projektu se nachází autobusová zastávka Pod Třebešínem. Stanice metra A Želivského je odtud pár minut chůzí, stejně jako tramvajové zastávky.V bezprostředním sousedstvím domu je multifunkční sportovní areál TJ Bohemians Praha s širokým vyžitím pro dospělé i děti. V nejbližším okolí najdete školu, školku, restaurace a obchody. Nedaleko je krásný Malešický park, sportovní centrum Hector, fitcentrum Form Factory nebo obchodní centrum Atrium Flora. méně textu

Máte o projekt zájem? Kontaktujte nás:

Vaše jméno*
Váš e-mail*
Váš telefon*
Vaše zpráva*

Kliknutím na tlačítko „Odeslat“ dávám společnosti Pricetown, s.r.o. souhlas s předáním vyplněných osobních údajů společnosti JRD, s.r.o. za účelem poskytnutí bližších informací o developerském projektu.

* všechny položky jsou povinné
Vaše zpráva byla odeslána developerovi.

Vašemu výběru odpovídá: 0 jednotek
Kód Dispozice Plocha m2 Vybavení Cena s DPH
RSPG5.1 byt 4+kk 113.00 - terasa - sklep 16 426 010 Kč s DPH více
RSPD1.4 byt 2+kk 53.00 - - - sklep 6 604 540 Kč s DPH více
RSPD1.1 byt 2+kk 60.00 - - - sklep 7 332 290 Kč s DPH více
Informace

Developer: JRD, s.r.o.
Web: www.jrd.cz
Lokalita:
K nastěhování: 04/2022
Počet volných jednotek:
Velikost jednotek: 1+kk až 5+kk
Ceny jednotek: