Vyhledat

Lokalita:
Cenový rozsah:
neuvedeno ~ 100 000 000 Kč
Rozšířené
Název projektu
Nabídka
Nemovitost
Příslušenství
Dispozice

Apartmány Benecko nabídka jednotek v developerských projektech a novostavbách

Tento projekt již NENÍ AKTIVNÍ, developer ukončil svou inzerci na našich stránkách.
Můžete využít tlačítko “Kontaktovat developera” vpravo a požádat o informace k dalším projektům developera nebo se podívejte na další pobodné projekty v naší nabídce (níže).

Hledáte nový byt či dům? Vyberte si z naší nabídky novostaveb a developerských projektů. U nás najdete širokou nabídku nového bydlení z různých lokalit v celé České republiky.

APARTMÁNY BENECKO představuje exkluzivní komplex horských apartmánů určený pro rekreaci v bezprostřední blízkosti oblíbených sjezdovek. Celý projekt je posazen uprostřed panenské krkonošské přírody s vynikající dostupností a dostatkem služeb v okolí. Benecko nabízí ideální podmínky pro lyžaře všech úrovní a také pro ro... více textu
APARTMÁNY BENECKO představuje exkluzivní komplex horských apartmánů určený pro rekreaci v bezprostřední blízkosti oblíbených sjezdovek. Celý projekt je posazen uprostřed panenské krkonošské přírody s vynikající dostupností a dostatkem služeb v okolí. Benecko nabízí ideální podmínky pro lyžaře všech úrovní a také pro rodiny s dětmi. V okolí Benecka se nachází více než 50km velmi dobře upravovaných běžeckých tratí, které se v létě proměňují na cyklotrasy.

Tento projekt nabízí velké množství zázemí jako wellness, tělocvičnu, lyžárnu s kolárnou a posezení ve společných prostorách. V ceně apartmánu je vždy zahrnuto vyhrazené parkovací stání a samostatný sklep. Majitelé navíc mohou v době své nepřítomnosti apartmány pronajímat.

méně textu

Máte o projekt zájem? Kontaktujte nás:

Vaše jméno*
Váš e-mail*
Váš telefon*
Vaše zpráva*

Kliknutím na tlačítko „Odeslat“ dávám společnosti Pricetown, s.r.o. souhlas s předáním vyplněných osobních údajů společnosti BENECKO APARTMENTS s.r.o. za účelem poskytnutí bližších informací o developerském projektu.

* všechny položky jsou povinné
Vaše zpráva byla odeslána developerovi.


Developerské projekty a novostavby v okolí
Informace