Vyhledat

Lokalita:
Cenový rozsah:
100 000 Kč ~ 100 000 000 Kč
Rozšířené
Název projektu
Nabídka
Nemovitost
Příslušenství
Dispozice

Prodej bytu 2+kk, 59.7 m2, UPL42 nabídka jednotek v developerských projektech a novostavbách

Název projektu Bytový dům Bohdalecké výhledy Plocha 59.7 m2
Cena s DPH 3 598 000 Kč Balkon -
Typ nabídky Prodej Terasa -
Typ nemovitosti byt Sklep ANO
Dispozice 2+kk Garáž -
Označení jednotky UPL42 Zahrádka -

Hledáte nový byt či dům? Vyberte si z naší nabídky novostaveb a developerských projektů. U nás najdete širokou nabídku nového bydlení z různých lokalit v celé České republiky.

Bydlení v okrajové části Prahy se všemi výhodami, které město nabízí. Taková je část Prahy Michle.

Domov v ulici U Plynárny vám poskytne dostupnost těch nejzbytnějších míst. Pár kroků od domu se nachází velký supermarket a ani za relaxem to nebudete mít daleko. Aktivní odpočinek zde naleznete v podobě blízkého fitce... více textu
Bydlení v okrajové části Prahy se všemi výhodami, které město nabízí. Taková je část Prahy Michle.

Domov v ulici U Plynárny vám poskytne dostupnost těch nejzbytnějších míst. Pár kroků od domu se nachází velký supermarket a ani za relaxem to nebudete mít daleko. Aktivní odpočinek zde naleznete v podobě blízkého fitcentra a pokud zatoužíte po chvilkách strávených mezi stromy, stačí popojet pár minut autobusem k nedalekému rybníku Botič. Ostatně několik minut autobusovou dopravou vás dělí hned od několika lesnatých míst, jakým jsou například Roztylské sady, kde si odpočinete od každodenního ruchu velkoměsta.

Zatoužíte-li po novém módním kousku, ani pro ten nebudete muset daleko. V nákupním centru Eden, do kterého to budete mít pár minut autobusem, si jistě vyberete. Z nákupu můžete rovnou na hřiště, do protější Arény Eden, která slouží jako svatyně nejednomu slávistovi. Pár kroků od domu na vás čeká kavárna a fresh bar, díky kterým bude den hned hezčí.

Jak se ale do svého nového Domova dostanete? Pár minut to budete mít k autobusové zastávce Chodovská a daleko se neprojdete ani na zastávku Bohdalecká. Linkami z těchto zastávek se pak během chvíle dostanete i na metro C, a to na stanice Roztyly či Pankrác. Chcete-li jet po zelené, autobusem se svezete i na stanici metra Skalka. méně textu

Máte o projekt zájem? Kontaktujte nás:

Vaše jméno*
Váš e-mail*
Váš telefon*
Vaše zpráva*

Kliknutím na tlačítko „Odeslat“ dávám společnosti Pricetown, s.r.o. souhlas s předáním vyplněných osobních údajů společnosti Pražská správa nemovitostí, spol. s r.o. za účelem poskytnutí bližších informací o developerském projektu.

* všechny položky jsou povinné
Vaše zpráva byla odeslána developerovi.

Vašemu výběru odpovídá: 0 jednotek
Kód Dispozice Plocha m2 Vybavení Cena s DPH
UPL21 byt 1+kk 32.40 - - - sklep 2 491 000 Kč s DPH více
UPL42 byt 2+kk 59.70 - - - sklep 3 598 000 Kč s DPH více
UPL43 byt 2+kk 74.30 - - - sklep 3 999 000 Kč s DPH více
UPL63 byt 2+kk 74.60 - - - sklep 4 127 000 Kč s DPH více
Kontakt