Vyhledat

Lokalita:
Cenový rozsah:
100 000 Kč ~ 100 000 000 Kč
Rozšířené
Název projektu
Nabídka
Nemovitost
Příslušenství
Dispozice

Prodej bytu 1+kk, 41.9 m2, 3D nabídka jednotek v developerských projektech a novostavbách

Dokumentace k tomuto projektu: 1 soubor
Název projektu Rezidence Malostranská Plocha 41.9 m2
Cena s DPH 3 870 000 Kč Balkon -
Typ nabídky Prodej Terasa 49.3 m2
Typ nemovitosti byt Sklep ANO
Dispozice 1+kk Garáž -
Označení jednotky 3D Zahrádka -

Hledáte nový byt či dům? Vyberte si z naší nabídky novostaveb a developerských projektů. U nás najdete širokou nabídku nového bydlení z různých lokalit v celé České republiky.

Bytový dům Malostranská se nachází v klidné části Brna, v městské části Starý Lískovec, kde naleznete dokonalou rovnováhu mezi životem ve městě a na venkově. Už během jeho projektování jsem kladl důraz na to, aby z něj vyzařovala příjemná atmosféra místa, které se během několika málo let stalo oblíbenou destinací nejen... více textu
Bytový dům Malostranská se nachází v klidné části Brna, v městské části Starý Lískovec, kde naleznete dokonalou rovnováhu mezi životem ve městě a na venkově. Už během jeho projektování jsem kladl důraz na to, aby z něj vyzařovala příjemná atmosféra místa, které se během několika málo let stalo oblíbenou destinací nejen Brňanů.
Bytové jednotky o velikostech 1+kk až 4+kk jsou proto koncipované tak, aby lákaly především mladé lidi toužící po vlastním bydlení v klidné části města. To se posléze promítlo i do vymýšlení ideální prodejní strategie, u níž jsme od začátku věděli, že chceme především minimalizovat náklady na jejich pořízení. Proto jsme se rozhodli úplně odstřihnout realitní kanceláře i s jejich poplatky a provizemi, a byty, za jejichž kvalitu jsme osobně zodpovědní, prodávat zákazníkům napřímo.
Těžký úkol, který by bez potřebných zkušeností dost možná ani nebyl proveditelný. V oboru stavebnictví se pohybujeme již od roku 1994, přičemž za tuto dobu jsme úspěšně realizovali mnoho staveb a několik podobných projektů. Budu moc rád, když se díky tomuto seznámím právě s Vámi!

Ing. Aleš Reitoral méně textu

Máte o projekt zájem? Kontaktujte nás:

Vaše jméno*
Váš e-mail*
Váš telefon*
Vaše zpráva*

Kliknutím na tlačítko „Odeslat“ dávám společnosti Pricetown, s.r.o. souhlas s předáním vyplněných osobních údajů společnosti Stavima, spol. s.r.o. za účelem poskytnutí bližších informací o developerském projektu.

* všechny položky jsou povinné
Vaše zpráva byla odeslána developerovi.

Vašemu výběru odpovídá: 0 jednotek
Kód Dispozice Plocha m2 Vybavení Cena s DPH
3B byt 2+kk 46.20 balkon - - sklep 3 920 000 Kč s DPH více
3C byt 1+kk 32.80 balkon - - sklep 2 950 000 Kč s DPH více
3D byt 1+kk 41.90 - terasa - sklep 3 870 000 Kč s DPH více
3CD byt 3+kk 85.40 balkon terasa - sklep 6 950 000 Kč s DPH více
Developerské projekty a novostavby v okolí
Kontakt