Průvodce úspěšným prodejem nemovitosti

Prodat nemovitost není tak složité, jak se na první pohled může zdát. Online si dnes koupíte dovolenou, objednáte taxi nebo založíte účet v bance, tak proč neprodat i nemovitost? Přemýšlíte-li o prodeji vašeho bytu či rodinného domu, bude se vám hodit náš jednoduchý průvodce, jak prodat nemovitost bez realitky.

Spočítejte si, kolik ušetříte prodejem nemovitosti na Bezrealitky

U nás neplatíte provizi. Celým procesem prodeje vás provedeme a pomůžeme vám zařídit jednotlivé náležitosti.

Cena nemovitosti:

0 Kč
20.000.000 Kč

Průměrná provize realitní kanceláře:

4 %

Při tomto nastavení s námi ušetříte:

134 000

Kupujte a prodávejte nemovitosti chytře a bez provize.

Jak prodat nemovitost bez realitky 

Úspěšný prodej nemovitosti se skládá z několika kroků. Přípravu prodeje zahájíte odhadem ceny nemovitosti, jejím nafocením a zajištěním energetického štítku. Cena, fotografie a výstižný popis vytvoří základ prodejního inzerátu, na který budou odpovídat zájemci o koupi. Poradíme vám nejen, jak z nich vybrat ideální kupce, ale také způsob provedení prohlídky vašeho domu nebo bytu.

S vybraným kupcem musíte nejprve uzavřít smlouvu budoucí kupní. Teprve poté následují další body převodu nemovitosti zahrnující podpis kupní smlouvy, zápis na katastr nemovitostí a převod financí. Až budete mít tuto část prodeje nemovitosti zdárně za sebou, můžete byt (rodinný dům) předat novému majiteli. Ukážeme vám jak na předání, kdo platí daň za převod nemovitosti i celý proces převedení smlouvy na odběr energií na nového majitele. 

Možná by vás zajímalo také

Zůstaňte s námi v kontaktu
Odebírejte novinky
z realitního trhu