Výběr zájemce o pronájem, komunikační platforma, kalendář prohlídek a Premium profil

Kvalitně nafocená nemovitost a inzerát jedna báseň znamenají pouze první krok ve výběru ideálního nájemníka. Poradíme vám, jak i s pomocí služeb jako Kalendář prohlídek, Komunikační platforma nebo Premium profilu najít toho pravého.

Jak-vybrat-zajemce
Jak poznat ideálního zájemce o pronájem 

Již během prohlídky odlišíte vážného zájemce od tzv. bytového turisty. Z jeho otázek poznáte, že si představuje bydlení ve vašem bytě. Skutečného zájemce proto zajímají např.: 

  • informace ohledně smlouvy,  

  • náklady na energie, 

  • technické specifikace nemovitosti, 

  • sousedské vztahy. 

Pokud někdo ve vaší nemovitosti opravdu chce bydlet, ozve se s odpovědí nejpozději den po prohlídce. Platí to i pro zkušené vyjednavače, kteří ukončí prohlídku bez jakéhokoliv vážného zájmu. Jejich reakce s dotazem na slevu však na sebe nenechá dlouho čekat. Buďte na ni připraveni. 

Komunikační platforma pro majitele nemovitostí 

Komunikační platforma Bezrealitky.cz pro majitele nemovitostí a zájemce o pronájem je neveřejná a umožňuje filtraci nabídek, díky které se majitelé co nejrychleji dostanou k opravdovým zájemcům. S její pomocí: 

  • ušetříte starosti s procházením množství nabídek, 

  • prověříte důvěryhodnost zájemců,  

  • vyloučíte eventuálně rizikové zájemce, 

  • vyberete nejspolehlivější vážné zájemce. 

Kalendář prohlídek 

Nástroj „Kalendář“ ukrývá časový přehled plánovaných prohlídek po 30 minutách včetně sdílení termínu prohlídky. Ulehčuje tak jejich organizování vlastníkům i zájemcům. 

Premium profil 

Při výběru zájemců o pronájem můžete na Bezrealitky.cz upřednostnit majitele plně vyplněnéno Premium profilu. Uživatel s 100 % vyplňeným profilem má totiž kromě osobních údajů v profilu i potvrzení o své bezdlužnosti, kterou ověrujeme u 5 institucí. Podrobnější informace o nájemci a potvrzení bezdlužnosti rozhodně skýtají lepší záruku na bezproblémového nájemníka, než anonymní zprávy uživatelů bez osobního profilu. 

Možná by vás zajímalo také

Zůstaňte s námi v kontaktu
Odebírejte novinky
z realitního trhu