Nalezeno 3 výsledků

Prodej rekreačního objektu Jihočeský kraj, okres Strakonice

Hlídací pes {{paginateWatchdogSaved}} sdílet
Zobrazit inzerát

Oblíbený Kadov - Lnářský Málkov, Jihočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/475071

Prodej rekreačního objektu 4.300 m²

900.000 Kč

Bývalá zemědělská usedlost s velkou zahradou se vzrostlými stromy, 13 kilometrů od Blatné. Pozemek 4300 m², vlastní studna, kanalizace - trativod, elektrická přípojka. Obytná část se sestává ze zádveří, chodby, komory, koupelny, kuchyně a dvou pokojů, Vytápění lokálními tuhými palivy. Nemovitost se nachází ve známé rybníkářské oblasti, vhodné pro trvalé bydlení, k rekreaci, k podnikání, chovu koní......

Detail
Zobrazit inzerát

Oblíbený Bavorov, Jihočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/482659

Prodej rekreačního objektu 84 m²

1.990.000 Kč

Prodám zateplenou chatu 4+1 včetně zařízení, vhodná i k trvalému bydlení nezátopová oblast) uprostřed krásné přírody s garáží,sklep,koupelna,WC,sauna, krytý bazén s vyhříváním, pergola, dřevník,vlastní voda (vrt),ohniště. Nedaleko koupaliště,řeka.Dobré vlakové a autobusové spojení.Volat ve večerních hodinách!Prosím nevolat RK!

Detail
Zobrazit inzerát

Oblíbený Chlum u Blatné, Jihočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/439028

Prodej rekreačního objektu 790 m²

430.000 Kč

Prodám zahradu v osobním vlastnictví.Zahrada je udržovaná o velikosti 400m2 a 390m2 zahrada má dvě parcelní čísla. Zahrada se nachází v katastru Chlum u Blatné.Na zahradě je zavedena elektrika, studna na kterou vázne věcné břemeno na užívání vody,oplocena,kulna na nářadí,vybudovaný základ na pergolu nebo altán ,malá táborová chatka a zateplená stavební buňka s vybavením.Více informací na email.Sleva možná dle domluvy.

Detail
1
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více