Nalezeno 3 výsledků

Prodej rekreačního objektu Moravskoslezský kraj, okres Frýdek-Místek

Hlídací pes {{paginateWatchdogSaved}} sdílet
Zobrazit inzerát

Oblíbený Malenovice, Moravskoslezský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/437824

Prodej rekreačního objektu 30 m²

950.000 Kč

Nabízíme k prodeji chatu v malebném prostředí Beskyd. Objekt se nachází v blízkosti lyžařského areálu a Satinských vodopádů. Jedná se o částečně podsklepenou nemovitost, která má v přízemí krytou terasu, verandu, WC s umývadlem, kuchyňku, jídelnu a hlavní místnost. V prvním poschodí se nachází malá a velká ložnice. Vytápění je na tuhá paliva a ve všech místnostech jsou litinové radiátory. K chatě náleží pozemek o velikosti 300 m² ohrazený vzrostlými jehličnany zajišťující soukromí.

Detail
Zobrazit inzerát

Oblíbený Dolní Lomná, Moravskoslezský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/430051

Prodej rekreačního objektu 5.000 m²

3.390.000 Kč

Prodáme pension s kapacitou 30 lůžek s možností další půdní vestavby. Pension obsahuje byt majitele , dvoulůžkové ,třílůžkové pokoje a čtyřlůžkové apartmány s vlastním sociálním zařízením , apartmány mají kuchyňské kouty. V pensionu je funkční kuchyně ,restaurace , jídelna , klubovna pro 25 osob. Pension je zrekonstruován , nachází se v krásné lokalitě Moravskoslezských Beskyd nedaleko pralesa Mionší .V nejbližším okolí jsou tři sjezdovky s...

Detail
Zobrazit inzerát

Oblíbený Ropice, Moravskoslezský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/467645

Prodej rekreačního objektu 13.500 m²

5.000.000 Kč

Prodám pozemek s hospodářskou budovou, dvěma studnami, lesem, ovocnými stromy, zahradou a ostatními pozemky o celkové výměře cca 13 500 m2. Pozemek se nachází v bezprostřední blízkosti 18 jamkového golfového hřiště v Ropici, což je obec mezi Třincem a Českým Těšínem v Moravskoslezském kraji.Od golfového hřiště je pozemek oddělen říčkou Vělopolkou a vzrostlými stromy. Ideální pro úpravu stávající nemovitosti nebo k postavení nové nemovitosti na velkém stavebním pozemku. Cena k jednání.

Detail
1
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více