Zobrazit mapu
Byty na prodej • 2+kk
(301 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej bytuU Elektrárny, Praha - Holešovice
- 2+kk
- 57 m²
MHD 2 minuty pěšky • Výtah • Lodžie 3,2 m²
7 990 000 Kč(140 175 Kč / m²)
Prodej bytuFederova, Praha - Kyje
- 2+kk
- 52 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Terasa 44 m²
9 100 000 Kč(175 000 Kč / m²)
Prodej bytuMünchen Moosach Bayern 80997
- 2+kk
- 58 m²
MHD 5 minut pěšky • Garáž
499 000 € + 275 €(8 603 € / m²)
Prodej bytuOstravská, Praha - Letňany
- 2+kk
- 44 m²
MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Sklep 2 m²
7 450 000 Kč(169 318 Kč / m²)
Prodej bytuZahradníčkova, Praha - Košíře
- 2+kk
- 45 m²
Částečně vybaveno • Sklep 2,2 m²
6 998 000 Kč(155 511 Kč / m²)
Prodej bytuHeřmánková, Ostrava - Heřmanice, Moravskoslezský kraj
- 2+kk
- 53 m²
Vybaveno • Parkování • Terasa 8 m²
4 950 000 Kč(93 396 Kč / m²)
Prodej bytuKolbenova, Praha - Vysočany
- 2+kk
- 53 m²
Vybaveno • Výtah • Parkování • Balkón 5,4 m²
10 990 000 Kč(207 358 Kč / m²)
Prodej bytuBělocerkevská, Praha - Vršovice
- 2+kk
- 62 m²
Vybaveno • Výtah • Terasa 9 m²
9 950 000 Kč(160 484 Kč / m²)
Prodej bytuZlochova, Praha - Modřany
- 2+kk
- 55 m²
Vybaveno • Výtah • Balkón 4,6 m² • Sklep 4 m²
10 500 000 Kč(190 909 Kč / m²)
Prodej bytuOpatovická, Praha - Nové Město
- 2+kk
- 92 m²
Částečně vybaveno • Sklep 4 m²
17 490 000 Kč(190 109 Kč / m²)
Prodej bytuU Městských domů, Praha - Holešovice
- 2+kk
- 50 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Balkón 2 m² • Sklep 3 m²
9 499 900 Kč(189 998 Kč / m²)