Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Advokátní služby k prodejiAdvokátní služby k prodejiAdvokátní služby k prodeji

Kompletní advokátní služby při prodeji

Do 5 pracovních dnů již za 9 990 Kč

Profesionální služby od prověřeného advokáta. Veškerou dokumentaci budete mít k dispozici do 5 pracovních dnů nebo expresně.

Rezervační a kupní smlouva
Úschova kupní ceny
Návrh na vklad do katastru
Předávací protokol
Získat advokátní služby

Jak to funguje?


Sepsání nebo revize kupní smlouvy

Sestavíme smlouvu dle vašich požadavků. Kupní, darovací nebo také smlouvu o převodu družstevního podílu. Součástí je samozřejmě prověření věcných břemen nemovitosti nebo také AML.

Konzultace s advokátem

Smluvní strany mohou dokumentaci připomínkovat či upravovat. Dále mohou využít osobní konzultaci advokátní kanceláře v délce 60 minut.

Návrh na vklad do katastru

Vypracujeme návrh na vklad do katastru nemovitostí, který je nedílnou součástí smlouvy o převodu. Správní poplatek za vklad a výpis z katastru nemovitostí není zahrnut v ceně.

Přínos

Bezpečný převod nemovitosti

Dokumenty vám budou vytištěny a připraveny k podpisům a ty budou následně ověřeny. V advokátní úschově budou peníze kupujícího bezpečně uschovány až do splnění podmínek převodu.

5 dnů

čas potřebný k vypracování smluvní dokumentace

24 hodin

je taky možnost, když si připlatíte 50 % za expresní vyhotovení

99 rad

k prodeji dostanete v průměru od kamarádů

9 990 Kč

zaplatíte za náš servis a jste v klidu

Chcete už mít formality z krku?

Spolehněte se na našeho advokáta, na kterého slyšíme jen samé chvály. Veškerou dokumentaci budete mít k dispozici do 5 pracovních dnů.

Chtěla bych poděkovat nejen portálu Bezrealitky, ale hlavně panu advokátovi, který s portálem spolupracuje v poskytováním právního servisu při prodeji nemovitostí. Pracuje rychle a díky této službě jsem prodala již druhý byt.

Paní Mikešová

Spokojená zákaznice

1 / 0

Občas se nás ptáte

Bude vás kontaktovat advokát. Ten si vyžádá informace, které budou do smlouvy potřebné. Na základě těchto informací a vašich požadavků smlouvu sestaví.
Ano, je to možné. Pobočky jsou v Praze, Brně, Ostravě nebo Frýdku-Místku. Pokud pro vás ani jedno z měst není v dojezdové vzdálenosti tak konzultace může probíhat i telefonicky.
Se speciálními požadavky počítáme. Advokát je s vámi všechny projde a společně najdete nejvhodnější cestu.
O expresní vyhotovení kupní smlouvy je potřeba zažádat na našem e-mailu info@bezrealitky.cz. Služba je zpoplatněna příplatkem 50 % za expresní vyhotovení. Klientské centrum vám následně odešle zálohovou fakturu. Na základě platby ihned kontaktujeme právníka a vaše smlouva je do 24 hodin připravena.
Odebírejte novinky z realitního trhu

Tato stránka je chráněna technologií reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google

Potvrďte prosím svou emailovou adresu
a můžete se těšit na první novinky z Bezrealitky.