Premium profil

Staňte se naším Premium členem a najděte svůj vysněný pronájem co nejrychleji!

  • Okamžitý hlídací pes, který vás ihned upozorní na nové nabídky
  • Možnost neomezeně reagovat na všechny inzeráty
  • Vylepšený profil s možností potvrzení bezdlužnosti zdarma
  • Členství na 3 měsíce již za 199 Kč
Chci Premium profil
Místo 19 000 Kč za provizi můžete zaplatit
jenom 199 Kč a najít bydlení ihned!


S Premium profilem ušetříte tisíce korun na provizi
Můžete reagovat na unikátní inzeráty bez provize

Můžete reagovat na
unikátní inzeráty bez provize

Najdete s ním bydlení 5x rychleji

Najdete s ním bydlení
5x rychleji

Neunikne vám žádná skvělá nabídka

Neunikne vám žádná
skvělá nabídka

Chcete být prvním zájemcem o vysněný pronájem?

Založte si Premium profil a využívejte Bezrealitky naplno.

Premium
3 měsíce
  • Okamžitý hlídací pes i
  • Možnost reagovat na inzeráty i
  • Vylepšený osobní profil i
  • Potvrzení bezdlužnosti i
  • Žádné reklamy i
199 Kč

Získat Premium profil

Často kladené otázky

Přečtěte si více informací o Premium profilu.

Na Bezrealitky najdete unikátní inzeráty bez provize a přímo od majitelů, díky čemuž se nabídka na Bezrealitky výrazně liší od jiných inzertních portálů. Abyste se s majiteli mohli domlouvat na prohlídkách nemovitostí na pronájem, budete k tomu potřebovat registraci a náš Premium profil.

Bezplatná registrace je pro vás vhodná, když s hledáním bydlení teprve začínáte. Můžete si uložit vybrané nemovitosti do svých oblíbených inzerátů v profilu nebo si aktivovat jednoho hlídacího psa. Také vám bude stačit pro kontaktování majitelů nemovitostí na prodej.

Jakmile chcete začít hledat bydlení intenzivně, kontaktovat majitele nemovitostí na pronájem a domlouvat si prohlídky, tak k tomu budete potřebovat náš Premium profil. V rámci vylepšeného profilu se můžete představit majiteli a také se zdarma ověřit a doložit svou bezdlužnost.
Premium profil pro reakce na inzeráty s nemovitostmi, které jsou na prodej není potřeba. Profil s možným ověřením bezdlužnosti a informacemi o zájemci je důležitý při pronájmu. Je to z toho důvodu, že majitelé potřebují vědět, komu byt pronajímají a jestli bude jejich majetek v dobrých rukou.
S Premium profilem uvidíte nové inzeráty dříve než ostatní a budete tak moci zareagovat mezi prvními. Zájemci s Premium účtem proto zpravidla najdou bydlení až 5x rychleji než zájemci bez Premium členství, a to hlavně díky Okamžitému hlídacímu psovi.
S naším Okamžitým hlídacím psem už nepropásnete žádnou výhodnou nabídku. Ihned po zveřejnění inzerátů vás upozorní na nové nabídky a vy tak při hledání bydlení ušetříte spoustu času. V hlídacím psovi si navolíte typ nemovitosti, lokalitu, cenový strop a další preference. My vám podle toho všechny nové nabídky pošleme na váš e-mail.
Spousta majitelů se již setkalo s lidmi, kteří neplnili své platební povinnosti. Přesvědčte majitele, že vy jste ten správný zájemce pomocí ověření bezdlužnosti! Potvrzení bezdlužnosti můžete zdarma získat přímo v rámci vašeho profilu v rozhraní Moje Bezrealitky, v sekci nastavení profilu.

Pro své ověření budete muset zadat jméno, příjmení, datum narození, rodné číslo a adresu trvalého bydliště. Základní údaje ověřujeme v Centrální evidenci exekutorů, Insolvenčním rejstříku a Databázi registru nájemníka. Podle adresy zjišťujeme, jestli se neshoduje s adresou městského nebo obecního úřadu.

V rámci našeho ověření je možné prověřit i právnickou osobu/OSVČ jako spolehlivého plátce DPH, stačí zadat IČ nebo DIČ. Celý výpis si můžete stáhnout v PDF souboru a majiteli tento dokument zaslat jako potvrzení vaší bezdlužnosti. Majitel při vašem profilu také uvidí příznak „Ověřený zájemce“.
Vzhledem k tomu, že na Bezrealitky jednáte s přímými majiteli, nehradíte provizi realitní kanceláři. Provize za pronájem bytu v Praze je průměrně 19 000,- Kč. Přímý majitel by si od vás však žádnou provizi brát neměl. Zaplatíte tedy pouze 199,- Kč za Premium profil a můžete reagovat na všechny inzeráty bez provize.
Najděte si své vysněné bydlení s Premium profilem!
Chci Premium profil