Zobrazit mapu
Byty na prodej
(2 064 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej bytuDüsseldorf Pempelfort Nordrhein-Westfalen 40211
- 1+1
- 32 m²
MHD 4 minuty pěšky • Výtah
215 000 €(6 719 € / m²)
Prodej bytuMaria-Einsiedel-Str. 38 München Thalkirchen Bayern 81379
- 2+1
- 51 m²
MHD 1 minuta pěšky
475 000 €(9 314 € / m²)
Prodej bytuMöckernstraße Berlin Kreuzberg Berlin 10963
- 3+1
- 85 m²
MHD 5 minut pěšky
510 000 € + 175 €(6 000 € / m²)
Prodej bytuBraunschweig Braunschweig Niedersachsen 38118
- 5+1
- 120 m²
MHD 2 minuty pěšky • Parkování
395 000 € + 300 €(3 292 € / m²)
Prodej bytuSchillerstaße 26, , Bavorsko
- 2+1
- 59 m²
MHD 2 minuty pěšky • Výtah
190 000 € + 374 €(3 220 € / m²)
Prodej bytuHamburg Wellingsbüttel Hamburg 22391
- 3+kk
- 117 m²
MHD 1 minuta pěšky • Garáž
695 000 € + 696 €(5 940 € / m²)
Prodej bytu, Šlesvicko-Holštýnsko
- 3+1
- 93 m²
MHD 5 minut pěšky • Výtah • Garáž
439 000 € + 350 €(4 720 € / m²)
Prodej bytuEckernförder Str. 56 Kiel Schreventeich Schleswig-Holstein 24116
- 3+1
- 82 m²
MHD 1 minuta pěšky
365 000 € + 250 €(4 451 € / m²)
Prodej bytuNa Výsluní, Litoměřice - Pokratice, Ústecký kraj
- 2+kk
- 40 m²
Částečně vybaveno • Sklep 2 m²
3 400 000 Kč(85 000 Kč / m²)
Prodej bytuPod Horkami, Praha - Dubeč
- 2+kk
- 54 m²
Vybaveno • Výtah • Garáž • Balkón 8,5 m²
8 400 000 Kč(155 556 Kč / m²)
Prodej bytuU Parketárny, Unhošť - Unhošť, Středočeský kraj
- 2+kk
- 68 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Balkón 6 m² • Sklep 2,5 m²
7 490 000 Kč(110 147 Kč / m²)
Prodej bytuU Hostavického potoka, Praha - Hostavice
- 2+kk
- 51 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Balkón 4,2 m² • Sklep 2,4 m²
7 490 000 Kč(146 863 Kč / m²)