Zobrazit mapu
Byty na prodej
(2 049 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej bytuTegernseer Landstraße 178a München Giesing Bayern 81539
- 2+1
- 61 m²
MHD 3 minuty pěšky
469 000 €(7 689 € / m²)
Prodej bytuNürnberger Str 7, , Bavorsko
- 4+1
- 77 m²
MHD 1 minuta pěšky • Parkování
474 500 €(6 162 € / m²)
Prodej bytuPortitzer Straße 14 Leipzig Sellerhausen-Stünz Sachsen 04318
- 2+1
- 50 m²
MHD 1 minuta pěšky
109 000 € + 191 €(2 180 € / m²)
Prodej bytuKönigseestr. Berlin Grünau Berlin 12527
- 4+1
- 117 m²
MHD 1 minuta pěšky
518 000 € + 464 €(4 427 € / m²)
Prodej bytuFöhrenweg 16 Kaiserslauter Hohenecken Rheinland-Pfalz 67661
- 1+1
- 21 m²
MHD 2 minuty pěšky
80 000 € + 186 €(3 810 € / m²)
Prodej bytuGeisfelder Str. 119 Bamberg Bamberg Bayern 96050
- 3+1
- 73 m²
MHD 2 minuty pěšky
320 000 € + 544 €(4 384 € / m²)
Prodej bytuBurghaldenstraße 13, , Bádensko-Württembersko
- 4+kk
- 112 m²
MHD 4 minuty pěšky • Parkování • Garáž
444 000 € + 350 €(3 964 € / m²)
Prodej bytuRegensburg Kasernenviertel Bayern 93059
- 3+1
- 71 m²
MHD do minuty pěšky
319 000 € + 198 €(4 493 € / m²)
Prodej bytuOkenstr. 19 Nürnberg Steinbühl Bayern 90443
- 2+1
- 66 m²
MHD 2 minuty pěšky
222 000 € + 277 €(3 364 € / m²)
Prodej bytuBeim Mühlbach 5, , Bádensko-Württembersko
- 3+1
- 66 m²
MHD 1 minuta pěšky • Garáž
198 000 € + 163 €(3 000 € / m²)
Prodej bytu, Severní Porýní-Vestfálsko
- 2+1
- 38 m²
MHD do minuty pěšky • Výtah • Parkování
165 700 €(4 361 € / m²)
Prodej bytuHaspelstraße 10 Kaiserslautern Kaiserslautern Rheinland-Pfalz 67657
- 1+1
- 30 m²
MHD 1 minuta pěšky • Garáž
95 000 € + 140 €(3 167 € / m²)
Prodej bytuSt.Goarer Str.10, , Porýní-Falc
- 2+1
- 52 m²
MHD 3 minuty autem • Parkování
120 000 €(2 308 € / m²)