Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Zobrazit mapu

Byty na prodej

(2 048 nemovitostí)

Prodej bytu, Hessen

• 3+1
  • 88 m²

MHD 1 minuta pěšky • Parkování

334 000 €(3 795 € / m²)

ČSOB Hypoteční banka