Zobrazit mapu
Byty na prodej
(2 046 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej bytuBudatínska, Petržalka - Lúky, Bratislavský kraj
- Dvoupokojový
- 70 m²
Vybaveno • Výtah • Parkování
284 000 €(4 057 € / m²)
Prodej bytuMilady Horákové, Brno - Černá Pole, Jihomoravský kraj
- 4+kk
- 108 m²
Vybaveno • Výtah • Garáž • Sklep 2 m² • Terasa 18 m²
16 300 000 Kč(150 926 Kč / m²)
Prodej bytuTáborská, Liberec - Dolní Hanychov, Liberecký kraj
- 1+kk
- 31 m²
Částečně vybaveno • Parkování • Sklep 10 m² • Lodžie 4 m²
3 290 000 Kč(106 129 Kč / m²)
Prodej bytuMikulčická, Brno - Slatina, Jihomoravský kraj
- 3+1
- 75 m²
MHD 1 minuta pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Balkón 5 m² • Sklep 2 m²
7 290 000 Kč(97 200 Kč / m²)
Prodej bytuDalimilova, Praha - Žižkov
- 2+kk
- 37 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Parkování
7 990 000 Kč(215 946 Kč / m²)
Prodej bytuHorská, Vrchlabí - Hořejší Vrchlabí, Královéhradecký kraj
- 3+kk
- 80 m²
Vybaveno • Výtah • Parkování • Sklep 6 m² • Lodžie 7,3 m²
7 900 000 Kč(98 750 Kč / m²)
Prodej bytuZa černým mostem, Praha - Hloubětín
- 2+kk
- 42 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Sklep 2,2 m² • Terasa 16,1 m²
7 598 000 Kč(180 905 Kč / m²)
Prodej bytuOtakara Kubína, Boskovice - Boskovice, Jihomoravský kraj
- 3+kk
- 72 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Balkón 14,5 m² • Sklep 2,5 m²
7 590 000 Kč(105 417 Kč / m²)
Prodej bytuU Trojice, České Budějovice - České Budějovice 3, Jihočeský kraj
- 4+1
- 122 m²
Částečně vybaveno • Parkování • Balkón 10 m²
10 000 000 Kč(81 967 Kč / m²)
Prodej bytuŠevcovská, Zlín - Zlín, Zlínský kraj
- 3+kk
- 65 m²
Částečně vybaveno • Parkování • Sklep 6 m²
5 500 000 Kč(84 615 Kč / m²)
Prodej bytuLindleyova, Praha - Dejvice
- 3+kk
- 87 m²
MHD 5 minut pěšky • Výtah • Parkování
13 519 090 Kč(155 392 Kč / m²)