Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Zobrazit mapu

Byty na prodej

(2 043 nemovitostí)

Prodej bytu, Mecklenburg-Vorpommern

• 2+1
  • 47 m²

MHD 1 minuta pěšky • Výtah • Parkování • Garáž

275 000 € + 267 €(5 851 € / m²)

ČSOB Hypoteční banka

Prodej bytu, Bádensko-Württembersko

• 4+1
  • 104 m²

MHD do minuty pěšky • Parkování • Garáž

326 000 € + 324 €(3 135 € / m²)

Prodej bytu, Bavorsko

• 2+1
  • 44 m²

MHD do minuty pěšky • Garáž

220 000 €(5 000 € / m²)

Prodej bytu, Porýní-Falc

• 4+1
  • 124 m²

MHD 1 minuta pěšky • Garáž

290 000 € + 635 €(2 339 € / m²)