Zobrazit mapu
Byty na prodej
(2 044 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej bytuMünsterstraße 65, , Severní Porýní-Vestfálsko
- 3+1
- 134 m²
MHD 4 minuty pěšky • Parkování
325 000 €(2 425 € / m²)
Prodej bytuKreuzstraße Osnabrück Nordrhein-Westfalen 49086
- 3+1
- 75 m²
MHD 1 minuta pěšky
214 000 € + 107 €(2 853 € / m²)
Prodej bytuLübeck Hüxtertor/Mühlentor/Gärtnergasse Schleswig-Holstein 23560
- 4+1
- 132 m²
MHD 2 minuty pěšky • Parkování
489 900 € + 519 €(3 711 € / m²)
Prodej bytuStuttgart Bad Cannstatt Baden-Württemberg 70376
- 4+1
- 76 m²
MHD 4 minuty pěšky
299 000 €(3 934 € / m²)
Prodej bytuAlte Linner Str. 42 Krefeld Cracau Nordrhein-Westfalen 47799
- 3+1
- 101 m²
MHD 5 minut pěšky • Výtah • Garáž
219 000 € + 255 €(2 168 € / m²)
Prodej bytu, Mecklenburg-Vorpommern
- 3+1
- 67 m²
MHD 1 minuta pěšky • Parkování
164 900 € + 279 €(2 461 € / m²)
Prodej bytuKatzenberg 36 Mainz Finthen Rheinland-Pfalz 55126
- 1+kk
- 40 m²
MHD 1 minuta pěšky • Výtah • Garáž
170 000 € + 280 €(4 250 € / m²)
Prodej bytuAm Drudenbogen 21 Fürstenfeldbruck Fürstenfeldbruck Bayern 82256
- 4+1
- 78 m²
MHD 2 minuty pěšky • Výtah • Garáž
395 000 € + 375 €(5 064 € / m²)
Prodej bytu, Bádensko-Württembersko
- 3+1
- 80 m²
MHD 1 minuta pěšky • Výtah • Garáž
365 000 € + 394 €(4 563 € / m²)
Prodej bytu, Bádensko-Württembersko
- 3+1
- 87 m²
MHD 2 minuty pěšky • Parkování • Garáž
239 000 € + 346 €(2 747 € / m²)