Zobrazit mapu
Byty na prodej
(2 043 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej bytuChemnitz Lutherviertel Sachsen 09126
- 1+kk
- 34 m²
MHD 1 minuta pěšky
48 500 € + 131 €(1 426 € / m²)
Prodej bytuWolfsburg Wolfsburg Niedersachsen 38444
- 3+kk
- 84 m²
MHD 1 minuta pěšky • Garáž
199 500 € + 200 €(2 375 € / m²)
Prodej bytu, Severní Porýní-Vestfálsko
- 2+kk
- 95 m²
MHD 1 minuta pěšky • Výtah • Parkování
399 000 € + 415 €(4 200 € / m²)
Prodej bytuKreuzlingerstrasse 18, , Bádensko-Württembersko
- 4+1
- 92 m²
MHD 1 minuta pěšky • Parkování
398 777 € + 316 €(4 335 € / m²)
Prodej bytu, Severní Porýní-Vestfálsko
- 4+1
- 137 m²
MHD 1 minuta pěšky • Výtah • Parkování • Garáž
655 200 € + 607 €(4 782 € / m²)
Prodej bytuBellenstraße 46 Mannheim Neckarau Baden-Württemberg 68163
- 1+1
- 49 m²
MHD 2 minuty pěšky • Garáž
249 500 €(5 092 € / m²)
Prodej bytuAdejeweg 10 Unterhaching Unterhaching Bayern 82008
- 3+1
- 74 m²
MHD 4 minuty pěšky • Garáž
540 000 € + 325 €(7 297 € / m²)
Prodej bytuMünchen Schwanthalerhöhe Bayern 80339
- 1+1
- 46 m²
MHD 1 minuta pěšky
320 000 € + 400 €(6 957 € / m²)
Prodej bytu, Bádensko-Württembersko
- 3+1
- 90 m²
MHD 1 minuta pěšky • Parkování • Garáž
429 000 € + 463 €(4 767 € / m²)
Prodej bytuSpreewaldweg 1, , Severní Porýní-Vestfálsko
- 4+1
- 86 m²
MHD 3 minuty pěšky • Garáž
259 000 € + 260 €(3 012 € / m²)