Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Zobrazit mapu

Byty na prodej

(2 033 nemovitostí)

ČSOB Hypoteční banka

Prodej bytu, Sasko-Anhaltsko

• 3+1
  • 86 m²

MHD 3 minuty pěšky • Garáž

169 000 € + 250 €(1 965 € / m²)

Prodej bytu, Bádensko-Württembersko

• 4+kk
  • 156 m²

MHD 2 minuty pěšky • Parkování • Garáž

449 000 € + 390 €(2 878 € / m²)