Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Zobrazit mapu

Byty na prodej

(2 048 nemovitostí)

Prodej bytu, Dolní Sasko

• 3+1
  • 69 m²

MHD 1 minuta pěšky • Parkování

239 000 € + 180 €(3 464 € / m²)

ČSOB Hypoteční banka

Prodej bytu, Hessen

• 3+1
  • 95 m²

MHD 2 minuty pěšky • Garáž

342 000 € + 320 €(3 600 € / m²)

Prodej bytu, Hessen

• 3+kk
  • 134 m²

MHD 1 minuta pěšky • Výtah • Garáž

899 000 € + 505 €(6 709 € / m²)