Zobrazit mapu
Byty na prodej
(2 057 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej bytuFrankfurt am Main Gutleutviertel Hessen 60329
- 3+1
- 69 m²
MHD do minuty pěšky
399 000 € + 250 €(5 783 € / m²)
Prodej bytuMünchen Fürstenried Bayern 81476
- 1+1
- 31 m²
MHD 1 minuta pěšky • Výtah
179 999 €(5 806 € / m²)
Prodej bytuMünchen Laim Bayern 80687
- 3+1
- 104 m²
MHD 2 minuty pěšky • Výtah • Garáž
1 168 000 € + 431 €(11 231 € / m²)
Prodej bytuWasserburg Wasserburg a. Inn Bayern 83512
- 2+1
- 52 m²
MHD do minuty pěšky • Garáž
260 000 € + 340 €(5 000 € / m²)
Prodej bytuMünchen Johanneskirchen Bayern 81927
- 2+1
- 76 m²
MHD do minuty pěšky • Výtah
590 000 € + 465 €(7 763 € / m²)
Prodej bytuBernstorffstraße 12 Hamburg Altona-Altstadt Hamburg 22767
- 4+1
- 71 m²
MHD 3 minuty pěšky
565 000 € + 185 €(7 958 € / m²)
Prodej bytuWiesbaden Wiesbaden Hessen 65187
- 2+1
- 60 m²
MHD 1 minuta pěšky • Výtah • Garáž
250 000 € + 299 €(4 167 € / m²)
Prodej bytuSchillerstraße 9, , Hessen
- 3+1
- 75 m²
MHD 2 minuty pěšky • Parkování
240 000 € + 155 €(3 200 € / m²)
Prodej bytuMunich Milbertshofen Bayern 80809
- 3+1
- 107 m²
MHD 3 minuty pěšky • Výtah • Garáž
852 000 € + 545 €(7 963 € / m²)
Prodej bytuLeuchtenbergring 6 München Haidhausen Bayern 81677
- 2+kk
- 75 m²
MHD 1 minuta pěšky • Výtah • Garáž
665 000 € + 270 €(8 867 € / m²)
Prodej bytuIngolstadt Mailing-Feldkirchen Bayern 85055
- 4+1
- 109 m²
MHD do minuty pěšky • Parkování • Garáž
499 000 € + 370 €(4 578 € / m²)