Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Zobrazit mapu

Byty na prodej

(2 054 nemovitostí)

ČSOB Hypoteční banka

Prodej bytu, Porýní-Falc

• 4+1
  • 85 m²

MHD do minuty pěšky • Parkování

239 000 €(2 812 € / m²)

Prodej bytu, Dolní Sasko

• 3+1
  • 83 m²

MHD 2 minuty pěšky • Parkování

239 000 € + 335 €(2 880 € / m²)