Zobrazit mapu
Byty na prodej
(2 051 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej bytuHageberg Wolfsburg Niedersachsen 38440
- 2+1
- 62 m²
MHD 1 minuta pěšky • Garáž
150 000 € + 178 €(2 419 € / m²)
Prodej bytuMünchen Berg am Laim Bayern 81673
- 2+1
- 65 m²
MHD 1 minuta pěšky • Výtah • Garáž
495 000 € + 434 €(7 615 € / m²)
Prodej bytuKöttgenstraße 6 Berliner Siemensstadt Berlin 13629
- 2+1
- 55 m²
MHD 1 minuta pěšky
210 000 € + 180 €(3 818 € / m²)
Prodej bytuRösslegasse 4, , Bádensko-Württembersko
- 2+1
- 37 m²
MHD 2 minuty pěšky
139 000 € + 247 €(3 757 € / m²)
Prodej bytuHerne Röhlinghausen Nordrhein-Westfalen 44651
- 2+kk
- 50 m²
MHD 1 minuta pěšky
119 000 € + 167 €(2 380 € / m²)
Prodej bytuNockherstraße 42 München Au Bayern 81541
- 2+1
- 70 m²
MHD 3 minuty pěšky • Výtah • Garáž
799 000 € + 360 €(11 414 € / m²)
Prodej bytuMünchen Schwabing Bayern 80797
- 4+1
- 92 m²
MHD 1 minuta pěšky • Výtah • Garáž
990 000 € + 498 €(10 761 € / m²)
Prodej bytuStuttgart Degerloch Baden-Württemberg 70597
- 3+1
- 74 m²
MHD 2 minuty pěšky
339 000 € + 356 €(4 581 € / m²)
Prodej bytuKapitána Jaroše, Boskovice - Boskovice, Jihomoravský kraj
- 1+kk
- 55 m²
Novostavba • Sklep 3 m²
5 199 000 Kč(94 527 Kč / m²)
- 1+kk
- 77 m²
Novostavba • Sklep 3 m²
7 299 000 Kč(94 792 Kč / m²)
Prodej bytuK Berance, Praha - Horní Počernice
- 2+kk
- 54 m²
Vybaveno • Garáž • Sklep 3,3 m² • Terasa 9,2 m²
8 890 000 Kč(164 630 Kč / m²)
Prodej bytuJičínská, Praha - Žižkov
- 2+1
- 71 m²
MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Balkón 10 m² • Sklep 4 m²
12 900 000 Kč(181 690 Kč / m²)
Prodej bytuPsárská, Praha - Michle
- 2+kk
- 66 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Lodžie 16 m²
10 790 000 Kč(163 485 Kč / m²)