Nalezeno 3 výsledků

Prodej domu Ústecký kraj, okres Most

Hlídací pes {{paginateWatchdogSaved}} sdílet
Zobrazit inzerát

Oblíbený Jugoslávská, Most II, Ústecký kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/511860

Prodej domu 240 m²

2.800.000 Kč

Nabízím na prodej rodinný dům v klidné části Mostu nedaleko centra města. Dům je po rekonstrukci střešné krytiny, balkonu a plynového kotle, jinak všechno je v původním stave. Dům je napojen na veřejnou kanalizaci, plyn, vodu a je plně podsklepen. K bydlení může sloužit i prostorná půda. Více o dispozicích domu naleznete v příloze. Jedná se o nemovitost vhodnú k bydlení i podnikání. Prodej je inzerován majitelem domu. Při rychlém jednání sleva.

Detail
Zobrazit inzerát

Oblíbený Jugoslávská, Most II, Ústecký kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/509961

Prodej domu 188 m²

2.800.000 Kč

Dvougenerační rodinný dům v klidné čtvrti města Most - čtvrť Zahražany. Vytápění plynovým kotlem, TUV zabezpečena elektrickým boilerem. Objekt je napojen na inženýrské sítě. K domu náleží zahrádka o rozloze 108 m/2.

Detail
Zobrazit inzerát

Oblíbený Jandečkova, Hamr u Litvínova, Ústecký kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/481235

Prodej domu 200 m²

4.800.000 Kč

Prodej rodinného domu s restaurací a kavárnou Na Schůdkách Nabízíme k prodeji krásnou a zavedenou hospodu v Litvínově - Hamru. Objekt je celý podsklepený a má 2.NP + podkroví. V 1.NP je restaurace s kuchyní, sklad a sociální zařízení Ve 2. NP je salonek s parketem a barem pro různé společenské akce. V horní části se nachází půdní a podkrovní prostory, v současné době nevyužité, které je možné využít jako ubytování. Objekt má dvě venkovní terasy....

Detail
1
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více