Zobrazit mapu
Domy na prodej
(1 763 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej domuWarthweg 7, , Porýní-Falc
- 7+1
- 181 m²
- 750 m²
MHD 5 minut pěšky • Parkování • Garáž
395 000 €(2 182 € / m²)
Prodej domuMíru, Lštění - Lštění, Středočeský kraj
- 6+1
- 220 m²
- 1488 m²
Parkování • Garáž • Sklep 100 m²
2 999 000 Kč(13 632 Kč / m²)
Prodej domuTýnská, Třebíč - Podklášteří, Kraj Vysočina
- 5+kk
- 98 m²
- 215 m²
Vybaveno • Parkování • Garáž • Balkón 12 m² • Sklep 98 m²
7 900 000 Kč(80 612 Kč / m²)
Prodej domuVícenický žleb, Náměšť nad Oslavou - Náměšť nad Oslavou, Kraj Vysočina
- 4+1
- 146 m²
- 179 m²
Částečně vybaveno • Garáž • Terasa 32 m² • Lodžie 9 m²
8 000 000 Kč(54 795 Kč / m²)
Prodej domuBučovická, Slavkov u Brna - Slavkov u Brna, Jihomoravský kraj
- Ostatní
- 260 m²
- 273 m²
Částečně vybaveno • Parkování • Garáž • Balkón 12 m² • Sklep 50 m²
13 900 000 Kč(53 462 Kč / m²)
Prodej domuNad Rybníkem, Protivín - Protivín, Jihočeský kraj
- 4+1
- 120 m²
- 755 m²
Částečně vybaveno • Parkování • Garáž • Sklep 40 m²
4 290 000 Kč(35 750 Kč / m²)
Prodej domuVelatice - Velatice, Jihomoravský kraj
- 2+kk
- 60 m²
- 1600 m²
MHD 6 minut pěšky • Částečně vybaveno • Parkování
16 990 000 Kč(283 167 Kč / m²)
Prodej domuLobendava - Lobendava, Ústecký kraj
- Ostatní
- 292 m²
- 5500 m²
Částečně vybaveno • Parkování • Garáž • Sklep 100 m²
4 990 000 Kč(17 089 Kč / m²)
Prodej domuVlkoš - Vlkoš u Kyjova, Jihomoravský kraj
- 3+1
- 259 m²
- 745 m²
Parkování
4 190 000 Kč(16 178 Kč / m²)
Prodej domuČilec - Čilec, Středočeský kraj
- 3+kk
- 62 m²
- 1045 m²
MHD 6 minut pěšky
4 990 000 Kč(80 484 Kč / m²)
Prodej domuKvašťovská, Sedlec-Prčice - Prčice, Středočeský kraj
- 5+kk
- 250 m²
- 1421 m²
MHD 4 minuty pěšky • Parkování • Garáž
12 894 760 Kč(51 579 Kč / m²)
Prodej domuPodhájí, Moravský Písek - Moravský Písek, Jihomoravský kraj
- Ostatní
- 219 m²
- 1275 m²
MHD 7 minut pěšky • Částečně vybaveno • Parkování • Garáž • Sklep 10 m² • Terasa 15 m²
2 790 000 Kč(12 740 Kč / m²)