Zobrazit mapu
Domy na prodej
(1 763 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej domu, Bádensko-Württembersko
- 5+1
- 120 m²
- 249 m²
MHD 1 minuta pěšky • Parkování • Garáž
545 000 €(4 542 € / m²)
Prodej domuMarquartstein Marquartstein Bayern 83250
- 5+1
- 170 m²
- 259 m²
MHD 1 minuta pěšky • Parkování • Garáž
649 000 €(3 818 € / m²)
Prodej domuJohanniterweg 39 Mönchengladbach Innenstadt Nordrhein-Westfalen 41065
- 5+1
- 134 m²
- 239 m²
MHD 7 minut pěšky • Garáž
660 000 €(4 925 € / m²)
Prodej domuBirkenweg 6, , Braniborsko
- 4+1
- 120 m²
- 1430 m²
MHD 3 minuty pěšky • Garáž
620 000 €(5 167 € / m²)
Prodej domuWarthweg 7, , Porýní-Falc
- 7+1
- 181 m²
- 750 m²
MHD 5 minut pěšky • Parkování • Garáž
395 000 €(2 182 € / m²)
Prodej domuMíru, Lštění - Lštění, Středočeský kraj
- 6+1
- 220 m²
- 1488 m²
Parkování • Garáž • Sklep 100 m²
2 999 000 Kč(13 632 Kč / m²)
Prodej domuTýnská, Třebíč - Podklášteří, Kraj Vysočina
- 5+kk
- 98 m²
- 215 m²
Vybaveno • Parkování • Garáž • Balkón 12 m² • Sklep 98 m²
7 900 000 Kč(80 612 Kč / m²)
Prodej domuVícenický žleb, Náměšť nad Oslavou - Náměšť nad Oslavou, Kraj Vysočina
- 4+1
- 146 m²
- 179 m²
Částečně vybaveno • Garáž • Terasa 32 m² • Lodžie 9 m²
8 000 000 Kč(54 795 Kč / m²)
Prodej domuBučovická, Slavkov u Brna - Slavkov u Brna, Jihomoravský kraj
- Ostatní
- 260 m²
- 273 m²
Částečně vybaveno • Parkování • Garáž • Balkón 12 m² • Sklep 50 m²
13 900 000 Kč(53 462 Kč / m²)
Prodej domuNad Rybníkem, Protivín - Protivín, Jihočeský kraj
- 4+1
- 120 m²
- 755 m²
Částečně vybaveno • Parkování • Garáž • Sklep 40 m²
4 290 000 Kč(35 750 Kč / m²)