Zobrazit mapu
Domy na prodej
(1 763 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej domuEutiner Strasse 54, , Šlesvicko-Holštýnsko
- 200 m²
- 2435 m²
MHD 1 minuta autem • Parkování
698 000 €(3 490 € / m²)
Prodej domuStuttgart Steinhaldenfeld Baden-Württemberg 70378
- 4+1
- 133 m²
- 458 m²
MHD 4 minuty pěšky • Parkování • Garáž
760 000 €(5 714 € / m²)
Prodej domu, Bádensko-Württembersko
- 4+1
- 99 m²
- 292 m²
MHD 1 minuta pěšky • Parkování • Garáž
409 000 €(4 131 € / m²)
Prodej domuNová Ves - Nová Ves u Nelahozevsi, Středočeský kraj
- 4+1
- 85 m²
- 324 m²
Parkování
7 200 000 Kč(84 706 Kč / m²)
Prodej domuPrietržka - Prietržka, Trnavský kraj
- Třípokojový
- 129 m²
- 1100 m²
MHD 1 minuta pěšky
125 000 €(969 € / m²)
Prodej domuBezová, Mukařov - Srbín, Středočeský kraj
- 3+kk
- 190 m²
- 1132 m²
MHD 6 minut pěšky • Částečně vybaveno • Parkování • Terasa 20 m²
19 500 000 Kč(102 632 Kč / m²)
Prodej domuČernolická, Všenory - Všenory, Středočeský kraj
- 7+kk
- 260 m²
- 1600 m²
Vybaveno • Parkování • Garáž • Sklep 30 m² • Terasa 25 m²
13 900 000 Kč(53 462 Kč / m²)
Prodej domuJílové u Prahy - Jílové u Prahy, Středočeský kraj
- Ostatní
- 320 m²
- 1000 m²
Částečně vybaveno • Parkování • Garáž • Balkón 10 m² • Sklep 7 m² • Terasa 30 m²
18 695 400 Kč(58 423 Kč / m²)
Prodej domuDěčínská, Česká Lípa - Dolní Libchava, Liberecký kraj
- Ostatní
- 186 m²
- 993 m²
Parkování • Garáž • Sklep 15 m²
6 850 000 Kč(36 828 Kč / m²)
Prodej domuU školky, Ronov nad Doubravou - Ronov nad Doubravou, Pardubický kraj
- 5+kk
- 130 m²
- 397 m²
Částečně vybaveno • Garáž • Balkón 12 m² • Sklep 60 m² • Terasa 24 m²
3 990 000 Kč(30 692 Kč / m²)
Prodej domuNa Zálepech, Dolní Břežany - Lhota u Dolních Břežan, Středočeský kraj
- 6+kk
- 150 m²
- 1205 m²
MHD 7 minut pěšky • Parkování • Balkón 10 m² • Terasa 20 m²
18 990 000 Kč(126 600 Kč / m²)
Prodej domuZahradní, Chotěboř - Chotěboř, Kraj Vysočina
- 6+1
- 175 m²
- 771 m²
Vybaveno • Parkování • Garáž • Balkón 25 m² • Sklep 50 m²
8 750 000 Kč(50 000 Kč / m²)