Zobrazit mapu
Domy na prodej
(1 745 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej domuPredätzer Weg 2, , Sasko-Anhaltsko
- 6+1
- 132 m²
- 1544 m²
MHD 5 minut pěšky • Parkování • Garáž
157 000 €(1 189 € / m²)
Prodej domu, Mecklenburg-Vorpommern
- 5+1
- 120 m²
- 700 m²
MHD 1 minuta pěšky • Parkování
298 000 €(2 483 € / m²)
Prodej domu, Mecklenburg-Vorpommern
- 5+1
- 120 m²
- 449 m²
MHD 1 minuta pěšky • Parkování
295 000 €(2 458 € / m²)
Prodej domuAubing Aubing Bayern 81243
- 4+1
- 115 m²
- 180 m²
MHD 8 minut pěšky • Garáž
1 229 000 €(10 687 € / m²)
Prodej domuKattenhagen 8, , Dolní Sasko
- 7+1
- 165 m²
- 769 m²
MHD 3 minuty pěšky • Parkování • Garáž
475 000 €(2 879 € / m²)
Prodej domuKugelbergweg 5, , Bavorsko
- 5+1
- 133 m²
- 730 m²
MHD 2 minuty pěšky • Parkování • Garáž
485 000 €(3 647 € / m²)
Prodej domuHamburg Duvenstedt Hamburg 22397
- 4+1
- 138 m²
- 576 m²
MHD 1 minuta pěšky • Parkování
825 000 €(5 978 € / m²)
Prodej domu, Bádensko-Württembersko
- 7+kk
- 221 m²
- 709 m²
MHD 1 minuta pěšky • Parkování • Garáž
719 000 €(3 253 € / m²)
Prodej domuBungalowsiedlung, , Mecklenburg-Vorpommern
- 3+1
- 30 m²
- 369 m²
MHD 3 minuty autem • Parkování
135 000 €(4 500 € / m²)
Prodej domuAugust-Bebel-Str. 9, , Durynsko
- 642 m²
- 793 m²
MHD 2 minuty pěšky • Garáž
597 000 €(930 € / m²)
Prodej domu, Severní Porýní-Vestfálsko
- 7+1
- 260 m²
- 800 m²
MHD 9 minut pěšky • Parkování • Garáž
1 150 000 €(4 423 € / m²)
Prodej domu, Severní Porýní-Vestfálsko
- 240 m²
- 911 m²
MHD 1 minuta pěšky • Parkování • Garáž
639 000 €(2 663 € / m²)
Prodej domu, Bádensko-Württembersko
- 5+kk
- 173 m²
- 732 m²
MHD 3 minuty pěšky • Parkování • Garáž
727 000 €(4 202 € / m²)
Prodej domuHamburg Hausbruch Hamburg 21149
- 4+kk
- 130 m²
- 1088 m²
MHD 1 minuta pěšky • Parkování • Garáž
649 000 €(4 992 € / m²)