Zobrazit mapu
Domy na prodej
(1 754 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej domu, Bádensko-Württembersko
- 7+1
- 202 m²
- 1766 m²
MHD 1 minuta pěšky • Parkování • Garáž
795 000 €(3 936 € / m²)
Prodej domuPostoloprty - Hradiště nad Ohří, Ústecký kraj
- Ostatní
- 266 m²
- 266 m²
MHD 1 minuta pěšky
499 000 Kč(1 876 Kč / m²)
Prodej domuWorms Pfeddersheim Rheinland-Pfalz 67551
- 3+1
- 141 m²
- 418 m²
MHD 2 minuty pěšky • Parkování
653 000 €(4 631 € / m²)
Prodej domuHelgolandstr. 98, , Braniborsko
- 4+1
- 159 m²
- 825 m²
MHD 3 minuty pěšky • Parkování • Garáž
719 000 €(4 522 € / m²)
Prodej domuWürzburg Heuchelhof Bayern 97084
- 5+1
- 130 m²
- 333 m²
MHD do minuty pěšky • Parkování • Garáž
590 000 €(4 538 € / m²)
Prodej domu, Šlesvicko-Holštýnsko
- 5+1
- 154 m²
- 605 m²
MHD 1 minuta pěšky • Parkování
649 000 €(4 214 € / m²)
Prodej domuBuskower Dorfstr. 57- 61, , Braniborsko
- 273 m²
- 1463 m²
MHD 7 minut autem • Parkování
277 200 €(1 015 € / m²)
Prodej domuZa Školou, Lány - Lány, Středočeský kraj
- 6+kk
- 154 m²
- 663 m²
Částečně vybaveno • Parkování • Garáž
11 500 000 Kč(74 675 Kč / m²)
Prodej domuCarl-Jacob-Strasse 13 Kaiserslautern-Erfenbach Erfenbach Rheinland-Pfalz 67659
- 7+1
- 173 m²
- 227 m²
MHD 3 minuty pěšky • Výtah • Parkování • Garáž
459 000 €(2 653 € / m²)
Prodej domuReitherstraße 7, St. Pantaleon Reit Oberösterreich 5120
- 1213 m²
- 1213 m²
MHD 2 minuty pěšky • Parkování • Garáž
650 000 €(536 € / m²)