Zobrazit mapu
Pozemky na prodej
(1 614 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej pozemkuPavlovice u Přerova - Pavlovice u Přerova, Olomoucký kraj
- 14429 m²
MHD 4 minuty pěšky
30 000 000 Kč(2 079 Kč / m²)
Prodej pozemkuCihelní, Teplice - Hudcov, Ústecký kraj
- 1201 m²
MHD 8 minut pěšky
2 900 000 Kč(2 415 Kč / m²)
Prodej pozemkuPěčín - Pěčín u Rychnova nad Kněžnou, Královéhradecký kraj
- 9989 m²
5 900 000 Kč(591 Kč / m²)
Prodej pozemkuJanov nad Nisou - Loučná nad Nisou, Liberecký kraj
- 1182 m²
MHD 1 minuta pěšky
4 100 000 Kč(3 469 Kč / m²)
Prodej pozemkuPod úbočou, Liptovská Teplička - Liptovská Teplička, Prešovský kraj
- 1088 m²
65 000 €(60 € / m²)