Zobrazit mapu
Pozemky na prodej
(1 613 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej pozemkuOpava - Vávrovice, Moravskoslezský kraj
- 24144 m²
MHD 2 minuty autem
1 070 000 Kč(44 Kč / m²)
Prodej pozemkuUherské Hradiště - Mařatice, Zlínský kraj
- 777 m²
MHD 4 minuty autem
30 000 Kč(39 Kč / m²)
Prodej pozemkuUherské Hradiště - Mařatice, Zlínský kraj
- 1202 m²
MHD 11 minut autem
47 000 Kč(39 Kč / m²)
Prodej pozemkuKunovice - Kunovice u Uherského Hradiště, Zlínský kraj
- 479 m²
MHD 4 minuty autem
19 000 Kč(40 Kč / m²)
Prodej pozemkuOstrava - Bartovice, Moravskoslezský kraj
- 4641 m²
MHD 9 minut pěšky
999 000 Kč(215 Kč / m²)
Prodej pozemkuHorní Bečva - Horní Bečva, Zlínský kraj
- 9475 m²
MHD 10 minut pěšky
2 700 000 Kč(285 Kč / m²)
Prodej pozemkuNová Ves u Světlé - Nová Ves u Světlé nad Sázavou, Kraj Vysočina
- 4203 m²
MHD 5 minut pěšky
4 300 000 Kč(1 023 Kč / m²)
Prodej pozemkuKyjov - Bohuslavice u Kyjova, Jihomoravský kraj
- 3320 m²
MHD 3 minuty autem
999 000 Kč(301 Kč / m²)
Prodej pozemkuPostoloprty - Hradiště nad Ohří, Ústecký kraj
- 496 m²
MHD 3 minuty pěšky
499 000 Kč(1 006 Kč / m²)
Prodej pozemkuTěchlovice - Těchlovice nad Labem, Ústecký kraj
- 2267 m²
MHD 4 minuty autem
99 000 Kč(44 Kč / m²)